DLA CHOINKI: ZBIERALI DLA POTRZEBUJĄCYCH

15 polskich miast, prawie 800 aut i kwota ponad 70 000 złotych zebrana dla potrzebujących to efekt tegorocznej Ogólnopolskiej Terenowej Integracji „Dla Choinki”, organizowanej przez polskie środowisko off-roadowe. Oficjalnym partnerem akcji był Land Rover Polska.

Na początku grudnia w kilkunastu miastach Polski odbyły się spotkania miłośników jazdy terenowej. Była to inicjatywa polskiego środowiska 4×4 by w przedświątecznym okresie zjednoczyć się wokół idei pomocy, a przy okazji wspólnie miło spędzić czas. Głównym celem akcji Terenowa Integracja „Dla Choinki” jest bowiem zebranie środków finansowych na pomoc lokalnym domom dziecka, domom opieki społecznej czy MOPS.

– Misją marki Land Rover jest wpieranie akcji charytatywnych na rzecz najbardziej potrzebujących, dlatego bez wahania i z przyjemnością zaangażowaliśmy się w inicjatywę >>Dla Choinki<<. W tym roku udało się zebrać Organizatorom ponad siedemdziesiąt tysięcy złotych. Dzięki temu pomoc dotrze do jeszcze większej liczby osób – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

W imprezę zaangażowanych zostało 17 klubów 4×4. Podczas Terenowej Integracji „Dla Choinki” można było w rodzinnej atmosferze spotkać się z miłośnikami jazdy terenowej, wymienić się doświadczeniem i informacjami na temat off-roadu oraz sprawdzić swoje umiejętności jako kierowca.

Ale najważniejszym osiągnięciem tegorocznych spotkań off-roadowych było zebranie znacznej sumy pieniędzy na pomoc dla potrzebującym.