DR.MARCUS: CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA SKÓR

chusteczki_Dr.Marcus

Leather cleaning titanium wipes to chusteczki przeznaczone do czyszczenia i odświeżania skórzanych pokryć foteli samochodowych i innych elementów wnętrza auta wykonanych ze skóry. Skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia.

To kolejna nowość wyprodukowana przez firmę Dr.Marcus International z Kalisza. Aby skóra w samochodzie mogła służyć nam przez wiele lat, trzeba o nią odpowiednio dbać. Z chusteczkami czynność nie zajmie wiele czasu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Potrójne działanie chusteczek spowalnia proces starzenia skóry, chroni ją przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych oraz nadaje jej odświeżony wygląd, pozostawiając przy tym przyjemny, waniliowy zapach. Ich poręczność i łatwość użycia sprawiają, że warto zawsze mieć je pod ręką, po to aby móc błyskawicznie usuwać wszelkie zabrudzenia.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Firma zajmuje się także produkcją kosmetyków samochodowych. Ponad 14 letnie doświadczenie i eksport do niemal 50 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Ich paleta jest na tyle szeroka iż z pewnością każdy kierowca odnajdzie wśród ponad 100 propozycji swój ulubiony zapach czy też kształt odświeżacza albo sposób jego zamocowania w aucie.

Szczegóły na stronie www.dr-marcus.pl.