DR.MARCUS: DO SAMOLOTÓW I AUTOBUSÓW

Dr marcus_Odour_1 (1)

Firma Dr.Marcus International zajmującą się m.in. produkcją samochodowych odświeżaczy powietrza nawiązała właśnie współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT S.A. Już niebawem we wszystkich swoich samolotach, w tym także w słynnych Dreamlinerach, LOT będzie używał neutralizatora zapachów wyprodukowanego w Kaliszu.

– To innowacyjny produkt opracowany w najnowszej technologii przez nasze laboratorium we współpracy ze szwajcarskim partnerem. Cieszymy się, że zainteresowaliśmy nim PLL LOT, które słyną z wysokiej jakości oferowanych przez siebie usług lotniczych – twierdzi Michał Jackowski, Dyrektor Operacyjny Dr.Marcus International.

Produkt neutralizuje przykre zapachy, a po jego użyciu pozostaje przyjemna, delikatna woń. Opakowanie o pojemności 150 ml będzie dostępne w formie atomizera. Kaliska firma ma nadzieję, że już w niedługim czasie ich neutralizatorem w atomizerze zainteresują się także inni przewoźnicy, nie tylko latający w powietrzu. Może być z powodzeniem stosowany także w pociągach i autobusach kursujących na długich trasach.

Firma Dr.Marcus International dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych w Polsce. W ofercie znajduje się ponad 100 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Oferta obejmuje linie Senso i Dr.Marcus. Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium.