DR. MARCUS: NOWY ODŚWIEŻACZ – EASY CLIP

Dr. Marcus International, wiodący polski producent odświeżaczy samochodowych wprowadza do swojej oferty nową linię produktów. Easy Clip to przede wszystkim propozycja dla tych użytkowników samochodów, którzy niechętnie umieszczają dodatkowe elementy wystroju we wnętrzu swojego samochodu.

Easy Clip to odświeżacz powietrza przeznaczony do montażu na kratce wentylacyjnej samochodu. Ma kształt małego, płaskiego klipsu, który jednym ruchem można zamontować we właściwym miejscu. Ten mały, stylowy detal o bardzo oszczędnym wzornictwie dyskretnie skomponuje się z kratką wentylacyjną samochodu umilając pasażerom czas spędzony w podróży. Dostępny jest w czterech aromatyzacjach: dark night, fresh melon, strawberries i ocean breeze. W każdym opakowaniu znajdują się cztery sztuki produktu. W zależności od intensywności zapachu, który chcemy uzyskać, jednocześnie można użyć jeden lub kilka klipsów.

Easy Clip to kolejny odświeżacz, który dołączył do bogatej już oferty firmy obejmującej ponad 100 różnych produktów. Podobnie jak wszystkie pozostałe odświeżacze, Easy Clip produkowane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu. Produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International importowane są z Polski na rynki ponad 40 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję. Firma dysponuje również ogólnopolską siecią dystrybucji – produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach jak i w mniejszych, lokalnych sklepach. Dostępne są również na stacjach benzynowych.

Sugerowana cena detaliczna: 6,49 złotych.

Aromatyzacje: dark night, fresh melon, strawberries i ocean breeze.

Trwałość: do 45 dni