DR. MARCUS: NOWY ODŚWIEŻACZ – SLIM

Polski producent odświeżaczy samochodowych z Kalisza wprowadza na rynek kolejny nowy produkt z gamy odświeżaczy samochodowych o nazwie Slim. Jest to już druga tegoroczna nowość w ofercie firmy Dr.Marcus. Kilkanaście miesięcy wcześniej pojawił się Easy Clip – nowatorski w formie odświeżacz do zamontowania w kratce wentylacyjnej.

Slim to najnowszy produkt w ofercie lidera w branży odświeżaczy samochodowych. Jego nowoczesny kształt nawiązuje do ekskluzywnych elementów deski rozdzielczej wielu aut, a smukła forma powoduje iż wizualnie nie zajmuje dużo miejsca na kokpicie. Dodatkowo elegancka, czarna obudowa z wysokiej jakości tworzywa doskonale współgra z buteleczką wypełnioną perfumami. Obecnie dostępnych jest pięć zapachów do wyboru: ocean brezze, exotic wanilla, new car, fresk melon i red friuts. Wszystkie z nich idealnie nadają się do użycia podczas gorącego lata. Ich bazą są prawdziwe, francuskie perfumy. Trwałość odświeżacza określono na 45 dni.

Oferty firmy Dr.Marcus International obejmującej ponad 100 różnych produktów. Wszystkie odświeżacze samochodowe produkowane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Kaliszu. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International importowane są z Polski na rynki ponad 40 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję. Produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach oraz w mniejszych, lokalnych sklepach motoryzacyjnych i na stacjach benzynowych.

Trwałość zapachu wynosi do 45 dni, pojemnośc pojemnika to 8 ml. Sugerowana cena detaliczna – 10,99 złotego.