DR.MARCUS: SENSO WOOD CZYLI LETNIA PRZYGODA

senso-wood1

Na rynku dostępny jest najnowszy samochodowy odświeżacz powietrza firmy Dr.Marcus International – Senso Wood. Szklana buteleczka z drewnianym korkiem w kształcie stożka i wykonana z naturalnych surowców zawieszka podkreślają ekologiczny charakter produktu.

Detale przeniosą nas w czas letniej przygody, a uniwersalny kształt pozwoli z powodzeniem stosować go także w domu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Senso Wood wygląda bardzo estetycznie i gustownie. Wnętrze mini- buteleczki wypełnione jest prawdziwymi francuskimi perfumami. W tym sezonie dostępne są aromatyzacje: green grass, ocean breeze, lemon, exotic vanilla, bubble gum, new car i black. Pierwsza z nich debiutuje w produktach Dr.Marcus równocześnie z odświeżaczem, który w samochodzie można zawiesić np. na uchwycie wewnętrznego lusterka wstecznego.

Wykonany w całości w Polsce z ekologicznych elementów odświeżacz (pojemność: 8 ml) może wydzielać miły zapach nawet do 65 dni. Podczas wiosny i lata umili nam zatem niejedną podróż. Senso to ekskluzywna linia odświeżaczy samochodowych Dr.Marcus, która przeznaczona jest dla kierowców ceniących sobie estetyczne walory elementów wystroju wnętrza swojego auta.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Kaliszu. Obecnie asortyment liczy ponad 180 pozycji, a dwie główne linie zapachów to Dr.Marcus i Senso. Długoletnie doświadczenie i eksport do wielu krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie.

Odświeżacze Dr.Marcusa można nabyć w super i hipermarketach, w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach benzynowych.