DR.MARCUS: SHAPES – FILCOWA REWOLUCJA

drma1_autko

Firma Dr.Marcus International przyzwyczaiła już kierowców, że co roku wprowadza na rynek kilka nowych odświeżaczy samochodowych.

Kaliski producent z początkiem roku zaprezentował kolejną nowość: Dr.Marcus Shapes – filcowy odświeżacz w formie zawieszki nasączonej kompozycjami francuskich perfum dostępny w wielu sympatycznych kształtach m.in. samochodziku, ptaszka i emotikonki uśmiechu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

DR.MARCUS


 

Dr.Marcus Shapes z pewnością spodoba się kierowcom z poczuciem humoru i sporym dystansem do otaczającej rzeczywistości. Filcowe kształty odświeżaczy z przeszyciami na brzegach nastrajają optymistycznie i mogą stanowić miły akcent także dla dzieci podróżujących w aucie.

Producent zapewnia, że zapach pochodzący z Shapes’a będzie obecny w kabinie auta do 45 dni. Najlepsze miejsce do ekspozycji odświeżacza to oczywiście wewnętrzne lusterko wsteczne. Występuje on w wielu wariantach kolorystycznych i zapachowych, które można dobrać zgodnie ze swoimi preferencjami. Do wyboru są m.in. red fruits, fresh lemon, black, ocean breeze, new car, exotic vanilla.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy w naszym kraju. Ponad 17 letnie doświadczenie i eksport do niemal 50 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Ich paleta jest na tyle szeroka iż z pewnością każdy kierowca odnajdzie wśród ponad 100 propozycji swój ulubiony zapach czy też kształt odświeżacza albo sposób jego zamocowania w aucie. Sukcesywnie powiększana jest także oferta kosmetyków samochodowych.