DR.MARCUS SPONSOREM GŁÓWNYM ZAŁOGI PLATINUM

Dr. Marcus International, polski producent odświeżaczy samochodowych obecny na rynkach ponad 40 krajów całego świata, został sponsorem głównym zespołu rajdowego Platinum Rally Team. Załoga Michał i Grzegorz Bębenek startuje w pełnym cyklu Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w Peugeocie 207 S2000.

Platinum Rally Team to jeden z czołowych zespołów rywalizujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Za kierownicą topowego Peugeota 207 S2000 zasiada Michał Bębenek pilotowany przez brata Grzegorza. Celem sportowym zespołu jest walka o miejsce na podium w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski na zakończenie sezonu. Załoga rozpoczęła walkę na odcinkach specjalnych od udziału w Rajdzie Baltic Cup – imprezy, która w ten weekend odbywa się w okolicach Trójmiasta.

Michał Bębenek, kierowca Platinum Rally Team: Bardzo się cieszę, że grono naszych sponsorów poszerzyło się w tym roku o firmę Dr. Marcus International. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony przez zarząd firmy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich partnerów mogliśmy przesiąść się z Mitsubishi Lancera do Peugeota 207 S2000, co jest spełnieniem naszych rajdowych marzeń i zdecydowanie zwiększa szanse zespołu na zajęcie dobrego miejsca na koniec sezonu. Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do nadchodzącego rajdu. Trzy dni temu intensywnie testowaliśmy Peugeota – specyfika tego samochodu niezwykle nam odpowiada, zresztą to auto zbudowane od podstaw do rywalizacji sportowej, a nigdy nie ukrywałem, że najbliższe memu sercu są właśnie auta wyczynowe.

Michał Jackowski: Firma Dr.Marcus International po raz pierwszy zdecydowała się na wspólpracę z zawodnikiem startującym w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Poprzez zaangażowanie w projekt Platinum Rally Team chcielibyśmy przybliżyć ofertę firmy fanom rajdów samochodowych, którzy stanowią naturalną grupę odbiorców naszych produktów. Jesteśmy pełni optymizmu co do nadchodzącego sezonu, mamy nadzieję, że Michałowi Bębenkowi uda się wywalczyć dobre miejsca w poszczególnych imprezach oraz na zakończenie sezonu.

Firma Dr.Marcus International od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. W ofercie Dr. Marcus International znajduje się ponad 100 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie i aromacie. Produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym ponad 100 osób.

Odświeżacze Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach oraz w sklepach motoryzacyjnych i stacjach benzynowych.Firma jest sponsorem imprezy Rajd Pleszewski – największego show motoryzacyjnego w Wielkopolsce. Firma wspiera również starty Magdaleny Misiarz – utalentowanej zawodniczki rywalizującej w rajdach KJS. W ubiegłym roku Dr.Marcus był również partnerem Rajdu Barbórka w Warszawie.