DZIEŃ RAJDOWY Z ZESPOŁEM GRYC-RACING

Gryc 1_Jula_1

Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz zapraszają serdecznie na „Dzień Rajdowy” z Gryc-Racing. W sobotę 19 stycznia 2013 na parkingu przed multimarketem dla majsterkowiczów Jula Targówek w Warszawie zostanie zgromadzone ponad 600 koni mechanicznych pod maskami trzech samochodów.

Ten dzień to gratka dla wszystkich pasjonatów sportów motorowych.


Zobacz także:
RAJDY


Tomasz Gryc: Postanowiliśmy rozpocząć rok inaczej niż zwykle. Chcemy, aby każdy miał okazję spotkać się z prawdziwym teamem rajdowym!. W sobotę 19 stycznia to gratka dla wszystkich pasjonatów sportów motorowych. Główną atrakcją będzie w godzinach 11.00-14.00 obecność naszego zespołu Gryc-Racing i samochodu sportowego: 305-konnego Forda Focusa RS. Muszę się pochwalić – Gryc Racing Team, wspierany przez Jula, w ostatnim 50. Jubileuszowym Rajdzie Barbórka 2012 stanął na podium zajmując 3 miejsce, a na odcinku specjalnym OS Karowa drugi czas w swojej klasie!

Gryc 2_Jula_3

Tomasz Gryc:Wszyscy, którzy nas odwiedzą będą też mieli niepowtarzalną okazję przyjrzeć się z bliska pracy serwisu rajdowego, porozmawiać z gośćmi specjalnymi, otrzymać autograf czy poczuć się jak kierowca rajdowy i usiąść za kółkiem sportowego samochodu. Dodatkowo w dniu imprezy będzie można podziwiać inne samochody sportowe: Suzuki Swift Sport z silnikiem o mocy 136 KM oraz Suzuki Kizashi – 178 KM. Nasz Partner: Jula przygotował specjalnie na ten dzień promocje swoich produktów przeznaczonych dla motoryzacji. Zapraszamy kibiców!

Zobacz w originale: youtube.com