FIAT: 500L WŚRÓD GWIAZD MOCY PRZEBOJÓW

F1_500L_Ginevra_01

Marka Fiat i model Fiat 500L byli partnerami Polsatu podczas największej imprezy sylwestrowej w Polsce – „Sylwestrowej Moc Przebojów Polsatu”. Na widzów czekało do wygrania 5 nowych Fiatów 500L.

„Sylwestrowa Moc Przebojów” okazała się doskonałą okazją do prezentacji publiczności debiutującego na rynku nowego Fiat 500L. Cztery wyeksponowane przed sceną modele, dumnie prezentowały swój lśniący lakier widzom zebranym na Placu Konstytucji w Warszawie oraz milionom przed telewizorami.

W czasie „Sylwestrowej Mocy Przebojów” nie brakowało gwiazd: sceną zawładnęli m. in. Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, charyzmatyczny Sebastian Karpiel – Bułecka z Zakopower, grupa Enej, Kora, Afromental, Feel, De Mono, Big Cyc, zespół Weekend oraz Kasia Kowalska i Ewa Farna.

Łącznie ponad 15 milionów widzów choć przez chwilę bawiły się przy muzyce i z Fiatem 500L. Rekordowe 160 tysięcy uczestników sylwestrowej zabawy pojawiło się tej nocy na Placu Konstytucji. Tym samym pobity został ubiegłoroczny wynik – 120 tys. widzów.

Marka Fiat już po raz czwarty z rzędu była partnerem Sylwestrowej Nocy Polsatu. Widzowie Polsatu, mogli wygrać w konkursie SMS-owym jeden z pięciu egzemplarzy najnowszego Fiata 500L. Los uśmiechnął się do szczęśliwców z Dąbrowy Górniczej, Nowego Dworu Mazowieckiego, Włosania, Kręcza i Skawina. To z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy w konkursie.

F 2_500L_Ginevra_07