FIAT: NOWA RODZINA 500 HEY GOOGLE

Fiat i Google łączą siły w ramach współpracy pod nazwą „500 Hey Google”. W jej ramach powstanie seria specjalna nowej rodziny 500.

Dzięki integracji Mopar Connect i usług oferowanych przez Asystenta Google w „My Fiat”, nowa seria umożliwia Klientom łączność ze swoim samochodem nawet wtedy, gdy są od niego oddaleni. Za pomocą poleceń głosowych Użytkownik może prosić o informacje o samochodzie i je otrzymywać oraz wchodzić z nim w interakcję.


Zobacz także:

PREMIERY

ROZMAITOŚCI


 

Gdziekolwiek jesteśmy wystarczy powiedzieć „OK Google, zapytaj My Fiat…”, aby dowiedzieć się na przykład, gdzie samochód jest zaparkowany, ile paliwa pozostało w baku, gdzie znajduje się najbliższy autoryzowany serwis lub ile kilometrów nasza 500 przebyła w danym dniu. Można także sprawdzić, czy nie zapomnieliśmy zamknąć drzwi lub bagażnika.

Dzięki „My Fiat” można aktywować powiadomienia wysyłane na smartfona, które poinformują nas gdy samochód opuści określoną wcześniej strefę lub nawet jeśli porusza się z prędkością wyższą niż ustawiony wcześniej limit.

Fiat 500 Hey Google.

W specjalnej wersji Hey Google model 500 wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem w kolorze białym i czarnym błyszczącym dachem, 15-calowymi felgami aluminiowymi, nową, ciemną kolorystyką wnętrza z nowymi fotelami, sportową, miękką w dotyku kierownicą wielofunkcyjną oraz z nową deską rozdzielczą w kolorze srebrnym matowym z białym logo „500”.

500 Hey Google oferuje w standardzie tempomat, system multimedialny Uconnect™ z 7-calowym ekranem dotykowym, DAB oraz kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto, 6 głośników i usługi Mopar® Connect.

Dostępna w wersji hatchback i cabrio, 500 Hey Google jest wyposażona w napęd hybrydowy o mocy 70 KM, zgodny z normą Euro 6D-Final. Model jest oferowany również w kolorach: Biały Gelato, Szary Carrara, Czarny Vesuvio, Szary Pompei i Niebieski Italia.

Fiat 500X Hey Google.

Włoski crossover Fiata ma dwubarwne nadwozie w kolorach białym z czarnym błyszczącym dachem. Wyróżnia się także 16-calowymi felgami aluminiowymi, światłami przeciwmgielnymi i przyciemnionymi tylnymi szybami, które nadają mu elegancki, miejski wygląd. Wewnątrz znalazły się nowe fotele i deska rozdzielcza w kolorze srebrnym matowym z logo „500” w kolorze białym, miękka w dotyku kierownica wielofunkcyjna, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz przedni podłokietnik.

Fiat 500X Hey Google ma pełną gamę wyposażenia z zakresu technologii, w tym system multimedialny Uconnect™ z 7-calowym ekranem dotykowym HD kompatybilny z Apple Car Play i Android Auto, 6 głośników, usługi Mopar® Connect, tylne czujniki parkowania oraz czujniki deszczu i zmierzchu.

Gama silników składa się z dwóch benzynowych jednostek spełniających normę Euro 6D Final: 1.0-litrowego silnika Firefly o mocy 120 KM i 1.3-litrowego Firefly o mocy 150 KM. Dostępne są następujące kolory: Czerwony Passione, Biały Gelato, Srebrny, Szary Moda, Niebieski Italia i Czarny Cinema.

Fiat 500L Hey Google.

Dopełnienie rodziny 500 stanowi 500L Hey Google, przeznaczony dla nowoczesnych rodzin, czyli wszechstronny samochód o wyglądzie crossovera, z dwubarwnym nadwoziem w kolorze bieli z czarnym błyszczącym dachem oraz 16-calowymi felgami. Kabina pasażerska wyposażona jest w nowe fotele i deskę rozdzielczą w kolorze srebrnym matowym z białym logo „500”, radio DAB z 7-calowym ekranem i funkcjami Apple CarPlay i Android Auto, klimatyzację manualną oraz usługi Mopar® Connect.

500L Hey Google jest dostępny z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 95 KM, spełniającym normę Euro 6D Final.