FIREWEED: TYTUŁ LUKSUSOWEJ MARKI ROKU

Fireweed 1_Inc

W Hotelu Courtyard Marriott w Warszawie, odbyła się Wielka Gala Luksusowej Marki Roku 2013. Podczas wydarzenia nagrodzono ekskluzywne produkty i usługi, które oferowane są na polskim rynku.

Wśród laureatów znalazła się firma Fireweed Inc., która specjalizuje się w customingu motocyklowym.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
FIREWEED W POLSCE


– To wielka przyjemność odbierać nagrodę z tytułem Luksusowej Marki Roku. Dzięki tego rodzaju rankingowi, można wybrać i polecić najlepsze produkty. Bardzo cieszę się, że wśród nich znalazł się Fireweed Inc., bo podstawą naszych działań jest najwyższa jakość – powiedział Thomas Ryżewski, prezes Fireweed Inc.

Fireweed Inc., posiadający swój Garaż w Polsce (Warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym także pierwszą nagrodą podczas targów Chicago Bike Show. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu „Old School”. Firma oferuje kompletny serwis motocyklowy Harley Davidson oraz zimowe przechowanie i przygotowanie maszyn do kolejnego sezonu.

Fireweed Inc. to także klub, który wspiera budowę sieci kontaktów biznesowych, organizuje zamknięte koncerty oraz spotkania z inspitującymi osobistościami.

Fireweed 2_Inc.