FIREWEED: CUSTOM BOOBER 76 DLA ODWAŻNEGO I RUTYNIARZA

11

Amerykańska firma Fireweed Inc. zaprezentowała kolejny custom z miejskiej linii, sygnowanej numerami startowymi. Model „76” jest utrzymany w stylistyce klasycznego old-school bike.

Boober „76” charakteryzuje sztywna rama, duża ilość detali i minimalizm, zachowano w nim jedynie najistotniejsze elementy.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
FIREWEED W POLSCE


– „76” jest niezwykle charakterystyczny, będzie idealny dla odważnego indywidualisty. Wrażenie delikatności dają liczne prześwity, np. w zbiorniku paliwa zrobiliśmy otwory przelotowe, a całość zrównoważyliśmy mosiężnymi śrubami, które nadają ciężkości linii. Dodanie łańcucha w miejsce paska napędowego jest nawiązaniem do starych H-D. Silnik na gaźniku został dodatkowo wzmocniony, co daje maksimum przyjemności podczas jazdy. Sztywny tył i otwarte suche sprzęgło z trzycalowym pasem, sprawiają, że model ten skierowany jest do doświadczonego motocyklisty. Ten custom jest wyzwaniem dla prawdziwego mężczyzny – mówi Thomas Ryżewski, prezes Fireweed Inc.

Fireweed Inc. , posiadający swój Garaż w Polsce (Warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym pierwszą nagrodą podczas CHICAGO BIKE SHOW. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu „OLD SCHOOL”. Firma oferuje także kompletny serwis motocyklowy Harley Davidson oraz zimowe przechowanie i przygotowanie maszyn do kolejnego sezonu.