FLEET DERBY 2012: GM POLAND Z NAGRODĄ ECO

Na uroczystej gali w hotelu InterContinental w Warszawie – firmie General Motors Poland została przyznana nagroda Fleet Derby w kategorii „Najlepsza usługa flotowa w kategorii ECO”. Jest ona wynikiem zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie dla fleet managerów – ECO FLEET MANAGER.

Eco Fleet Manager to projekt, który od trzech lat jest obecny na naszym rynku. Ten konkurs, którego pomysłodawcami są firmy: General Motors Poland, dystrybutor samochodów Opel, portal Ekoflota.pl, Akademia Jazdy Opel Mariusza Stuszewskiego oraz magazynu Fleet, jest skierowany do szerokiego grona fleet managerów. Jego zadaniem jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród decydentów flotowych, a co za tym idzie podniesienie bezpieczeństwa w firmach.

Pierwszy etap e-learningowy, jest otwarty dla wszystkich fleet managerów, którzy chcą podnieść wiedzę z zakresu jazdy ekologicznej i sprawdzić się w teście. Najlepsi w części e-learningowej sprawdzają się podczas jazd półfinałowych w Toruniu. Najlepsza piętnastka finalistów spotyka się na autodromie na Bemowie, gdzie flotowcy szkolą się z jazdy ekologicznej, z udzielania pierwszej pomocy oraz rywalizują na skid-carze. Pierwsza trójka finalistów wygrywa nagrody nie tylko dla siebie, ale także dla kierowców w swoich firmach. W konkursie EFM podczas dwóch poprzednich edycji wzięło udział ponad 500 fleet managerów, którzy dzięki temu znacząco podnieśli świadomość jazdy ekologicznej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.fleet.com.pl

Jak wystartować w konkursie EFM 2012?

Wystarczy zarejestrować się w specjalnie przygotowanym panelu konkursu Eco Fleet Manager 2012, następnie, odebrać mail z potwierdzeniem uczestnictwa, loginem i hasłem do szkolenia e-learningowego.
Rozpocząć i ukończyć szkolenie w wyznaczonym czasie.

Ważne daty i terminy:
• rejestracja uczestników (do 18 maja br.);
• 10 lipca 2012 r. – półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2012 (do finału awansuje grupa 15 fleet managerów);
• 19 września 2012 – finał Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2012 (teren autodromu Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127).

Nagrody główne do wygrania w finale konkursu Eco Fleet Manager 2012:
• I nagroda – 3 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód flotowy Insignia gotowy do jazdy na miesiąc do testów + wyjazd na prezentacje nowych modeli Opla do Dubrownika (jesienią 2012).
• II nagroda – 2 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód flotowy Astra gotowy do jazdy na miesiąc do testów + wyjazd na prezentacje nowych modeli Opla jesienią do Dubrownika (jesienią 2012).
• III nagroda – 1 dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opel dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + samochód flotowy Corsa gotowy do jazdy na miesiąc do testów + wyjazd na prezentacje nowych modeli Opla do Dubrownika (jesienią 2012).

Zapraszamy do udziału. Warto!