FLEET MARKET 2012: OSTATNIE PRZYGOTOWANIA

We wtorek, 27 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się największe wydarzenie targowe branży flotowej w Europie Środkowo Wschodniej FLEET MARKET 2012.

Firma Fleet Meetings (organizator targów Fleet Market i wydawca miesięcznika FLEET) organizuje targi dla branży flotowej i motoryzacyjnej już od czterech lat. Połączone są one z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także konstruktywną i nierzadko burzliwą debatą na tematy i zagadnienia newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie.

W tym roku tematami przewodnimi debaty na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej Fleet Market 2012 będą: „Pełne odliczenie VAT od każdego samochodu firmowego – zmiany w Polsce w świetle przepisów unijnych” oraz „Optymalny samochód flotowy w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach.”


Zobacz także:
FLEET MARKET 2012: PANEL Z UDZIAŁEM EKSPERTÓW
FLEET MARKET 2012: TARGI BRANŻY FLOTOWEJ
FLEET MARKET 2012: OCZEKIWANIE NA TARGI I STATUETKI


Floty samochodowe, to także, a może przede wszystkim samochody i premiery. Na Fleet Market będzie można podziwiać modele premierowe, jak Toyota Auris Kombi, Škoda Rapid, Nowy Golf, Ford B-Max, Opel Adam, Dacia Lodgy czy Subaru BRZ. Łącznie w hali Expo będzie można podziwiać ponad sto samochodów wszystkich wiodących koncernów.

Wystawcy z branż: finansowej, paliwowej, ubezpieczeniowej, serwisowej i technologicznych zaplanowali dla gości wiele atrakcji. Nowości, konkursy, premiery to integralna część Targów Fleet Market. Przed halą główną także będzie można podziwiać samochody wystawiennicze, a także odbywać jazdy testowe.

Podczas targów FLEET MARKET 2012 nastąpi także wręczenie: statuetek Fleet Leader 2012 – wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.

• FLEET MARKET –to ponad 200 stoisk wystawienniczych, niemal 3000 zaproszonych gości, a wśród nich właściciele firm, fleet managerowie, dyrektorzy, kierownicy transportu.

• FLEET MARKET – to także ogólnopolskie premiery samochodowe i nowe produkty przeznaczone dla flot samochodowych.

• FLEET MARKET– to interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej. Formuła targów branży flotowej FLEET MARKET ma wymiar praktyczny, doradczy, m.in. polega na zaawansowanej wymianie wiedzy między doświadczonymi menadżerami flot a nowicjuszami wśród odbiorców flotowych i na bardzo dużym zaangażowaniu najważniejszych na polskim rynku niezależnych podmiotów i stowarzyszeń, takich jak: Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Polskie Stowarzyszenie Motorowe Doskonalenia Technik i Bezpieczeństwa Jazdy, Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, KERALLA RESEARCH Instytut Badań i Rozwiązań B2B, Międzynarodowa Kancelaria Hogan Lovells i inni.

Patronem medialnym targów jest portal NewsAuto.pl.

Więcej informacji na: www.fleetmarket.pl lub www.fleet.com.pl.