FLEET MARKET 2013: RADOŚĆ WYRÓŻNIONYCH LEDARÓW

f 00_tlo

Kilka tysięcy osób przybyło na V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej – Fleet Market 2013, które odbyły się w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Podczas imprezy wręczone zostały statuetki Fleet Leader 2013.

To wyróżnieni dla osób i firm – przedstawicieli branży flotowej. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Peugeot Polska, Renault Polska, Hyundai Motor Poland, Fiat Auto Poland, Volkswagen Group Polska z marką Škoda, LeasePlan Fleet Management (Polska), Sobiesław Zasada Centrum, Marcin Zawada z LOTTE Wedel oraz Międzynarodowa Kancelaria Prawna Hogan Lovells (Warszawa) LLP.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET MARKET 2013


A oto jak przyjęto wyróżnienia w zwycięskich firmach.

RENAULT POLSKA

Dyrektor Sprzedaży Specjalnej i Zbiorowej Renault Polska, Tomasz Mróz, odebrał nagrodę za rewelacyjne wprowadzenie na rynek modelu Dacia Dokker, który z wynikiem 1703 sprzedanych sztuk zajmuje trzecie miejsce w segmencie.

F 01_Tomasz Mroz

Renault Polska po raz pierwszy zaprezentowało flotowej publiczności nowe Renault Megane, elektryczne Renault Zoe oraz nową Dacię Logan MCV.

HYUNDAI MOTOR POLAND

Firma Hyundai Motor Poland odebrała nagrodę za najwyższy wzrost rok do roku sprzedaży nowych samochodów osobowych do firm. Wyniósł on 44 procent, dzięki czemu Hyundai awansował o cztery miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się marek.

– Jest nam niezmiernie miło, że rynek dostrzega naszą kompleksową ofertę, jaką kierujemy do firm. Składają się na nią nie tylko bardzo dobre samochody, ale także towarzyszące im produkty, jak na przykład bezkonkurencyjna na rynku polskim 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów – powiedział Ireneusz Migda, Kierownik Sprzedaży Flotowej Hyundai Motor Poland.

F 03_Leader

Targi były także okazją do zaprezentowania po raz pierwszy w Polsce nowego modelu Hyundai i10. Model ten, wprowadzony do sprzedaży w listopadzie, reprezentuje segment A, małych samochodów miejskich, jednak duża przestrzeń wewnątrz i wyposażenie spotykane jak dotąd w samochodach wyższej klasy, pozwala go traktować jako auto rodzinne czy flotowe.

Nowy i10 został zaprojektowany w Niemczech, a produkowany jest w Turcji. Jak wszystkie modele Hyundaia, objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

PEUGEOT POLSKA

Peugeot Polska został uhonorowany statuetką Fleet Leader 2013. Nagroda przyznana została za zrealizowanie dostawy 1300 samochodów dla Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę kolejnych 850 modeli.

– To zaszczytne wyróżnienie dla Peugeot, które z jednej strony bardzo nas wyróżnia na rynku flotowym w Polsce, z drugiej z kolei jest mobilizacją do dalszej wytężonej pracy w przyszłości.
Peugeot w roku 2013 jest czwartą marką pod względem wolumenów sprzedaży na rynku polskim. Warto przypomnieć, iż wynik realizowany jest bez uwzględnienia najważniejszego gracza na rynku flotowym, reprezentanta z segmentu C – czyli modelu 308. Z nowym Peugeot 308 obecnym w ofercie producenta w Polsce od 24 października br. dział sprzedaży flotowej wiąże ambitne plany począwszy od 2014 – powiedział po odebraniu statuetki Grzegorz Sokalski, Dyrektor ds. Sprzedaży Do Firm Peugeot Polska.

f- 04_4605_