FLEET MARKET 2015: PREMIERY RENAULT – TALISMAN I MEGANE

Renault-Talis1

Najnowsze modele Renault – Talisman i Megane będzie można zobaczyć już 24 listopada na targach motoryzacyjnych Fleet Market 2015, które odbędą się w Warszawie.

Pierwszy z modeli wyróżnia przestronne i komfortowe wnętrze – wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta z segmentu D.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Renault Polska zaprezentuje nowego Megane, wyróżniającego się dynamiczną linią nadwozia i zaawansowanymi technologiami z wyższego segmentu.

Talisman – nowy, elegancki sedan to następca Laguny. Charakteryzuje się proporcjami nadwozia i posiada wszelkie atuty
dużego sedana zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu kierowcy i pasażerom. Zwraca też uwagę czystą linią i światłami o niepowtarzalnym układzie. Od maski aż po bagażnik emanuje dynamiką i nowoczesnością, ale jednocześnie klasyczną stylistyką prestiżowego auta z segmentu D.

Renault-Mega1

Nowe Renault Megane czwartej generacji nawiązuje wizualnie przednim pasem do większego modelu Talisman. Uwagę zwracają charakterystyczne kształty przednich reflektorów, dzięki którym obu francuskich nowości nie da się pomylić z żadnymi innymi samochodami. Kompakt znad Sekwany ma nieco większy rozstaw kół (o 47 mm z przodu i 39 mm z tyłu), większy o 28 mm rozstaw osi, ale krótsze zwisy niż odchodząca generacja Megane.

Co ciekawe od momentu debiutu Megane IV będzie dostępna sportowa wersja GT, podkreślona jeszcze bardziej rasowymi kształtami.

Zapraszamy 24 listopada br. (wtorek) do odwiedzenia blisko 200 stoisk Wystawców na targach Fleet Market 2015 w Centrum EXPO XXI w Warszawie! Portal NewsAuto.pl jest patronem medialnym imprezy.

Szczegółowe informacje o planowanych premierach motoryzacyjnych i prezentacjach nowości flotowych dostępne są na stronie: fleetmarket.pl. Udział w targach jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego).

Fleet Market – to jedyne na taką skalę w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie targowe w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym. Targi skupiają przedstawicieli 5 000 firm z całej Polski.