FLEET TOP: SPOTKANIE DECYDENTÓW FLOTOWYCH

Fleet Top Mamangement Training – prestiżowe spotkanie dla decydentów branży flotowej odbędzie się już 15 maja br. w Hotelu Le Regina w Warszawie. Temat przewodni spotkania to: „Aktualne zmiany podatkowe oraz idee i kierunki w biznesie flotowym.”

To ogólnopolskie spotkanie organizowane przez wydawcę magazynu FLEET dla elitarnej grupy managerskiej – Top Managementu (przedstawicieli zarządów oraz dyrektorów). Spotkanie prowadzą eksperci rynku flotowego z Polski i z zagranicy.

W tym roku – wybornymi prelegentami są: Leszek Pomorski – prezes zarządu Alphabet Polska Fleet Management, który przedstawi „Najlepsze praktyki w zarządzaniu flotą samochodową na konkretnych przykładach z Europy Zachodniej” i Andrzej Dębiec – partner, radca prawny międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells wraz ze Zbigniewem Marczykiem – starszym prawnikiem, radcą prawnym, międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells, którzy poprowadzą prelekcję na temat: „Ryzyka podatkowe związane z zakupem oraz korzystaniem z samochodów służbowych. Propozycje optymalizacji rozliczeń podatkowych”.

Celem Fleet Top Management Training jest przede wszystkim poznanie trendów związanych z nowoczesnym zarządzaniem przedsiębiorstwa, a w szczególności flotą samochodową. Spotkanie organizowane jest tylko raz do roku, dla max. 40 osób, które koordynują procesami związanymi z użytkowaniem aut w firmie, kreują i realizują politykę flotową, opiniują lub decydują o zakupach, współpracy z dostawcami usług na rynku flotowym. Szkolenie jest dedykowane właścicielom, prezesom małych, średnich i dużych flot samochodowych, dyrektorom zarządzającym, administracyjnym, finansowym, Top Managerom koncernów samochodowych, paliwowych, finansowych i ubezpieczeniowych.

Szczegóły (oraz formularz zgłoszeniowy) na stronie: www.fleet.com.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Patronem medialnym jest m.in. NewsAuto.pl