FORD: GO FURTHER CZYLI WIELKA PREZENTACJA MARKI W KOLONII

Ford Fiesta

Mark Fields, prezes i dyrektor zarządzający Ford Motor Company oraz Jim Farley wiceprezes wykonawczy i prezes Ford of Europe zaprezentują nowego Forda Fiesta.

Odbędzie się to podczas specjalnego wydarzenia „Go Further”, dzisiaj, 29 listopada w Kolonii w Niemczech. Producent poda również szczegóły dotyczące strategii Smart Mobility.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Poinformuje też o nowych rozwiązaniach obniżających zużycie paliwa, a także przedstawi nowe samochody użytkowe. Prezentacja organizowana dla 2 500 dilerów, pracowników Forda i przedstawicieli mediów odbędzie się w hali W-Halle znajdującej się wewnątrz fabryki Cologne Niehl, gdzie powstaje nowy Ford Fiesta.

– Nowa Fiesta będzie w najlepszy sposób przedstawiała wartości firmy Ford – przyjemność z jazdy, sportowe właściwości jezdne oraz niezrównaną osobowość oddającą ducha niewielkiego, kultowego samochodu, który przez ostatnie 40 lat zachwycał kolejne generacje klientów – powiedział Farley.

Do Marka Fieldsa i Jima Farley’a dołączą na scenie członkowie zespołów Forda z całej Europy, którzy przyczynili się do transformacji firmy.

Wydarzenie rozpocznie się 29 listopada o godzinie 20:00 czasu środkowoeuropejskiego i będzie transmitowane na żywo (w jeżyku angielskim – youtube.com/watch?v=CDzi6zm7SHA).