FORD, HYUNDAI, NISSAN, SUZUKI: NOWY SALON PGD

Sa 1_ Jasnogórska -lr - (6)

Kolejne wielomarkowe centrum motoryzacyjne uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Ekologiczny i energooszczędny obiekt ma powierzchnię 4860 m2, tworzą go salony czterech marek – Forda, Hyundai’a, Nissana i Suzuki.

Liczba eksponowanych samochodów wynosi 45, a do dyspozycji klientów pozostają aż 33 samochody testowe. To sprawia, że można bez problemów porównać auta, które są w zasięgu naszych zainteresowań.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Wielość prezentowanych samochodów i tak szeroki wybór aut testowych jest stałym i naturalnym wyróżnikiem oferty Grupy PGD, ponieważ opieramy naszą strategię rozwoju o wielomarkowe centra motoryzacyjne, w których klienci mają największe możliwości porównania samochodów – komentuje Grzegorz Hankus, prezes zarządu Grupy PGD.

Sa 2_Jasnogórska -lr - (5)

Potencjał sprzedażowy Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska Grzegorz Hankus ocenia na 2500 samochodów rocznie. Salon zapewnia klientom kompleksową obsługę wiążącą się z zakupem samochodu: odkup auta używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową oraz sprzedaż akcesoriów. Hala serwisowa – też oczywiście wielomarkowa − liczy 15 stanowisk serwisowych z podnośnikami, w tym z dwoma pięciotonowymi oraz dwa dodatkowe stanowiska dla elektryków. Potencjał naprawczy serwisu szacowany jest na 3000 roboczogodzin miesięcznie. Trzypoziomowy magazyn części mieści także hotel opon.

Klienci salonów i serwisu będą mogli wypocząć w komfortowych poczekalniach, a nawet zjeść domowy obiad przygotowany przez restaurację „Patio”. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych; windy umożliwiają dotarcie z każdego miejsca do mieszczących się na piętrze poczekalni i restauracji.

Nowy obiekt jest wręcz nafaszerowany rozwiązaniami energooszczędnymi, dlatego uznanie go za najbardziej ekologiczne dealerstwo w Polsce nie będzie przesadą.

Sa 3_Hyundai_08_s

– Oczywistym jest, że rozwiązania energooszczędne są równocześnie proekologicznymi, dlatego dążąc do minimalizacji kosztów eksploatacji budynku zadbaliśmy o ochronę środowiska naturalnego. Te czynniki były dla nas priorytetowymi na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zakładamy, że będą też naszym znakiem firmowym przy realizacji kolejnych projektów – mówi Grzegorz Hankus

W budynku zainstalowany jest System Alarmu Pożarowego SAP, który nie jest jeszcze stosowany w stacjach dealerskich.

Centrum Motoryzacyjne przy Jasnogórskiej 60 w Krakowie zaprasza od 9:00 do 19:00, w soboty od 9:00 do 15:00, natomiast serwis w dni robocze od 7:00 do 20:00 i w co drugą sobotę od 8:00 do 15:00.

W weekend 25-26 maja (sobota 9-16, niedziela 10-15) pracownicy Centrum zapraszają na Piknik Rodzinny. Będzie bajkowo – z atrakcjami dla dzieci – dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami, z malowaniem i konkursami, watą cukrową i grillem, ale także promocyjnie. Z okazji otwarcia, na samochody wszystkich czterech marek − Hyundai, Ford, Nissan i Suzuki przygotowane zostały specjalne oferty.

Sa 4_Jasnogórska -lr - (2)