FORD: MADS MIKKELSEN W FILMIE O MODELU EDGE (ZOBACZ)

foedg_fi5

Firma Ford Motor Company opublikowała krótkometrażowy film o SUV-ie Ford Edge, w którym gra uznany aktor Mads Mikkelsen, występujący również w najnowszej produkcji Doktor Strange oraz w nadchodzącym hicie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

Film Le Fantôme, stworzony przez globalną agencję GTB i wyprodukowany dla producenta przez RSA Films, przedstawia historię postaci, która ściga parę rozpoczynającą nowe życie w ramach programu ochrony świadków.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Mężczyzna i kobieta jeżdżą nowym, eleganckim Fordem Edge. W filmie nakręconym w Chorwacji występuje również Barbara Steele znana z gotyckich horrorów z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Całość wyreżyserował Jake Scott, w którego dorobku znajduje się m.in. film Witamy u Rileyów oraz teledyski muzyczne dla zespołów The Rolling Stones, Radiohead i R.E.M.

ford-edfil2

– Film Le Fantôme powstał w oparciu o najwyższe standardy, dzięki czemu doskonale reprezentuje jakość nowego Forda Edge, będącego naszym flagowym SUV-em w Europie. Mads Mikkelsen i Jake Scott dostarczają widzowi prawdziwe kinowe doświadczenie, które jest równie wyrafinowane i ujmujące, co nasz samochód – powiedział Roelant de Waard, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu, Ford of Europe.

– Z ogromną przyjemnością uczestniczyłem w tak ekscytującej kampanii wprowadzającej nowego Forda Edge na rynek. To piękny samochód, który zasługuje na piękny film. Mam nadzieję, że się Wam spodoba – mówi Mads Mikkelsen.

Nowy SUV Ford Edge jest już dostępny w sprzedaży w Europie, oferując nabywcom eleganckie, sportowo wystylizowane nadwozie oraz ekskluzywne, wysokiej klasy wnętrze o nowoczesnym kształcie.