FRANKFURT 2013: LICZNE ATRAKCJE NA STOISKU OPLA

Op 1_302851334

Siedem światowych premier na żywo to doskonała okazja do poznania Opla! Niemiecki producent samochodów zaprasza gości na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych IAA.

We Frankfurcie do 22 września oglądać można nową gamę aut marki, na czele ze stylową rodziną Insignii i wizjonerskim Monza Concept oraz ponad 30 innych pojazdów, wystawionych na stoisku Opla D 09 w Hali 8.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
SALON FRANKFURT 2013


Atrakcją salonu samochodowego IAA jest atmosfera strefy kibica w Arenie Opla, w której codziennie odbywają się będą wydarzenia związane z piłką nożną i sportami motorowymi. Goście mogą spotkać się z gwiazdami niemieckich klubów piłkarskich, takich jak Borussia Dortmund (15 września), Mainz 05 (17 września) i wielu innych, a także legendą sportów motorowych i ambasadorem marki Opel Joachimem „Jockelem” Winkelhockiem. Natomiast 21 września pojawi się Lovelyn, zwyciężczyni tegorocznej edycji niemieckiej wersji programu „Top Model”, która z pewnością doda klasy stoisku Opla.

Op 2_8302851334

Podczas gdy gwiazdy spotykają się z gośćmi i rozdają autografy, na ekranach LED w strefie kibica wyświetlane są informacje na ich temat oraz na temat innych oczekiwanych gości specjalnych. W strefie kibica goście mogą z bliska przyjrzeć się sportowym modelom samochodów wyprodukowanych przez firmę. W blokach startowych znajdą się nowa Insignia OPC, Astra OPC i Corsa OPC Nürburgring Edition, jak również rajdowa wersja szykownego Opla ADAMa.

Można wsiąść do zaprezentowanych pojazdów lub dowiedzieć się więcej na temat szczegółów nowego systemu multimedialnego Insignii oraz zachwycić się jakością materiałów i wykończenia, a wszystko to w artystycznie zaprojektowanej przestrzeni dla Opla Insignii. Swój dział ma też Opel ADAM.

Aby odpowiednio oświetlić wszystkie atrakcje użyto 1 300 lamp i reflektorów, a także zastosowano projekcje, filmy wideo oraz informacje interaktywne na ekranach LED i LCD w formacie kinowym. Łącznie użyto 14 000 metrów przewodów i 40 ton stali…