FRANKFURT 2013: RENAULT – PASJA INNOWACJI (GALERIA)

Ren 0_frankfurt

Podczas salonu samochodowego IAA we Frankfurcie firma Renault prezentuje Initiale Paris, szósty samochód koncepcyjny w ramach strategii designu, zapoczątkowanej przez Laurensa van den Ackera.

Nowy samochód studyjny łączy kreatywne rozwiązania z osiągnięciami technicznymi i stanowi zapowiedź następcy Espace’a w wersji „Initiale Paris”. Świadczy o know how marki i jej ambicjach na rynku samochodów Premium.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
SALON FRANKFURT 2013


Z kolei nowa gama Mégane, pokazana na trwających targach motoryzacyjnych, prezentuje: atrakcyjny design i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich. Na stoisku jest również prezentowanych sześć samochodów koncepcyjnych, które wyznaczyły rytm odnowy stylistycznej marki, podkreślając więzy z produkowanymi seryjnie samochodami, dla których były inspiracją.

Na drodze … i na torze: mająca na swoim koncie 11 tytułów Mistrza Świata Formuły 1, marka Renault składa kolejny dowód swoich umiejętności w zakresie konstrukcji silników, prezentując we Frankfurcie silnik Power Unit F1 2014.

Z entuzjazmem wchodzi również w wyścigi samochodów elektrycznych: Renault, pionier i europejski lider na rynku samochodów o zerowej emisji, otwiera nową drogę dla sportu!

Zapraszamy do galerii!