FRANKFURT 2019: WIZJE PRZYSZŁOŚCI MARKI HYUNDAI I NOWY i10

hyundai-iaa7

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, który odbędzie się w dniach 10-22 września, Hyundai Motor zaprezentuje swoją elektromobilną przyszłość.

Koreański producent pokaże w pełni elektryczny model koncepcyjny, odsłaniający wizję i kierunek designu przyszłych pojazdów elektrycznych marki.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

FRANKFURT 2019


 

W trakcie targów motoryzacyjnych IAA odbędzie się otwarta dla publiczności światowa premiera i10 nowej generacji oraz prezentacja pierwszego w pełni elektrycznego wyścigowego pojazdu Hyundai Motorsport.

Samochody jutra staną się zindywidualizowanymi miejscami do życia. Hyundai Motor zaprezentuje strategię spersonalizowanej obsługi klientów przyszłych pojazdów elektrycznych, pod hasłem „Style Set Free”.

hyundai-iaa9

Marka przewiduje, że przyszłe samochody zapewnią większą swobodę w ich konfigurowaniu, w taki sam sposób jak projektują oni swoje domy, aby odzwierciedlić swój styl życia. Firma przewiduje, że wnętrza samochodów będą personalizowane, także po zakupie samochodu.

Hyundai zaprezentował pierwsze kroki „Style Set Free” na początku roku podczas targów CES w Las Vegas oraz w trakcie Milan Design Week. Podczas IAA 2019 producent przedstawi kolejny etap wizji przyszłej mobilności – w pełni elektryczny koncept.

Poza samochodami koncepcyjnymi marka będzie także gospodarzem serii interaktywnych wystaw, z serii „Style Set Free”. Należą do nich My Space, które pozwala zwiedzającym na interakcję z różnymi materiałami, a także H-Space, która zapewni spersonalizowaną obsługę Klienta w samochodzie.

– Wraz z pojawieniem się w pełni zelektryfikowanego pojazdu koncepcyjnego wcielającego w życie „Style Set Free”, a także pierwszego zelektryfikowanego samochodu wyścigowego jesteśmy dumni, że Hyundai po raz kolejny pokazuje, że wprowadzą mobilność przyszłości, podczas gdy inni tylko o tym mówią. Tymczasem jesteśmy podekscytowani prezentacją i10 nowej generacji, który dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji z zakresu łączności i bezpieczeństwa stanie się kolejnym krokiem do sukcesu marki Hyundai w Europie – mówi Andreas- Christoph Hofmann, Wiceprezes ds. Marketingu Hyundai Motor Europe.

hyundai-iaa8

Zelektryzowana mobilność przyszłości

Hyundai Motorsport (HMSG) niedawno zwiastował swój pierwszy elektryczny samochód wyścigowy, zaprojektowany i zbudowany w centrali firmy w Alzenau w Niemczech. Teraz zaprezentuje pojazd, który zapowiada nową erę firmy w sportach motorowych, szerokiej publiczności.

Nowy model Hyundaia pełnić istotną rolę w zelektryfikowanej przyszłości sportów motorowych. Jednocześnie będzie podkreślał możliwości firmy w zakresie samochodów sportowych oraz aut ekologicznych.

Nowy Hyundai i10

Światową premierę będzie miał we Frankfurcie Hyundai i10. Najnowszy członek rodziny „i” w gamie koreańskiego producenta prezentuje dynamiczny wygląd, który przedstawia kontrast między płynnie prowadzonymi powierzchniami, a ostrymi liniami.

Auto oferuje również nowe funkcje z zakresu połączenia z samochodem, w tym Connected Car i Bluelink. i10 posiada kompleksowy pakiet systemów z zakresu bezpieczeństwa.

Ponadto podczas tegorocznego salonu IAA zadebiutuje nowa, specjalna wersja modelu i10.