FRANKFURT 2013: NOWE MOŻLIWOŚCI MODELU ADAM

OA 1_283298

Podczas IAA we Frankfurcie Opel ADAM zaprezentuje się jako mistrz personalizacji dzięki dodatkowym opcjom wykończenia wnętrza oraz elementów zewnętrznych. Model zostanie zaprezentowany w dwóch kolorystycznych wersjach nadwozia z nowym kolorem dachu, nową stylistyką kół oraz nowymi motywami graficznymi.

Wnętrze tego miejskiego auta wzbogacono o nowe elementy wykończenia deski rozdzielczej, centralnej konsoli i drzwi, a także nową tapicerkę siedzeń i dodatkowe wzory obicia dachu. To wszystko znacznie zwiększa możliwości dostosowywania pojazdu do indywidualnych upodobań.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
SALON FRANKFURT 2013


Dotychczas w modelu ADAM dostępnych było 61 tysięcy możliwych wariantów wyposażenia nadwozia oraz ponad 82 tysiące opcji stylistycznych wnętrza. Korzystając z oferty, można stworzyć samochód swoich marzeń.

OA 2_1376485092736

Opel wzbogaca model ADAM o nowe kolory nadwozia: wyrafinowany mahoń (Mahogany Brown) i błyszczący błękit (Arden Blue). Nowa barwa dachu – intensywne brokatowe połączenie zieleni i beżu (Limelight Green) przyciąga uwagę. Jak zostanie pokazane na przykładzie białej wersji Opla ADAMa, prezentowanej podczas wystawy IAA, kolorystykę dachu można również zastosować na maskownicy i obudowie bocznych lusterek. Przewidziano także nowe odcienie zewnętrznych elementów wykończeniowych i nadruków na desce rozdzielczej. Rozszerzona oferta dotycząca niekonwencjonalnej personalizacji będzie dostępna od stycznia 2014 roku.

Modele prezentowane podczas IAA potwierdzą nie tylko nieograniczone możliwości modelu ADAM w zakresie zmiany kolorystyki, ale także, bezkonkurencyjną w segmencie małych samochodów doskonałą łączność tych niewielkich pojazdów ze światem.

Opel, Adam, Interior

System multimedialny IntelliLink Infotainment jest niezwykle nowoczesny, umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb w przystępnej cenie (1 500 zł) i pozwala na swobodne korzystanie z najnowszych urządzeń, takich jak smartfony, oraz wielu aplikacji.

Ogromną zaletą jest jego kompatybilność z Apple iOS oraz smartfonami Android. System zapewnia dostęp do aplikacji radiowej Tune-in, aplikacji nawigacyjnej BringGo oraz do aplikacji Stitcher do obsługi internetowego radia i podcastów. ADAM zapewnia również kompleksową obsługę systemu Siri Eyes-Free za pomocą iPhone’a. Kierowca nie musi odrywać dłoni od kierownicy ani wzroku od drogi. Wystarczy tylko, że wyda polecenie inteligentnemu asystentowi Siri, a żądana czynność zostanie wykonana.

OP 4_280406