GALERIA MM: POZNAJ ZAWODNIKÓW WYŚCIGOWYCH

motocykle wyscigi

Tego w Poznaniu jeszcze nie było! Już 11 maja w Galerii MM odbędzie się event motocyklowy, na którym zjawią się zawodnicy, ścigający się w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski oraz innych międzynarodowych zawodach, rozgrywanych na terenie całej Europy.

W najnowszej poznańskiej galerii zawodnicy zaprezentują gościom MM swoje motocykle, profesjonalne kombinezony, kaski, akcesoria. Tuż przed rozpoczęciem wyścigów motocyklowych warto poznać zawodników, z których możemy być naprawdę dumni. Na koncie mają wiele osiągnięć, ścigają się z innymi zdolnymi kierowcami z całego świata.


Zobacz także:

MOTOCYKLE


To pierwsza impreza tego typu. W centralnym punkcie galerii na parterze rozstawione zostaną motocykle. W ciągu dnia odtwarzane będą materiały multimedialne na temat wyścigów i zespołów. Dla przybyłych gości przewidziane są losowania wejściówek na rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na Torze „Poznań” oraz inne liczne atrakcje.

Prezentacje zawodników oraz kilka słów o wyścigach, czyli główna część imprezy, rozpocznie się około południa, choć warto przyjść do galerii jeszcze wcześniej. Event, na który zapraszamy wszystkich fanów motocykli i sportu, potrwa kilka godzin.

Zobacz: facebook.com/WyscigoweMotocykloweMistrzostwaPolski.