GENEWA 201: MITSUBISHI OUTLANDER – OBEJRZYJ PREMIERĘ

Podczas salonu samochodowego w Genewie odbędzie się światowa premiera nowego modelu Mitsubishi Outlander. Samochód odsłoni Osamu Masuko Prezes Mitsubishi Motors Corporation 6 marca podczas transmitowanej w internecie “na żywo” konferencji prasowej.

Outlander zadebiutuje z ekologicznym silnikiem Diesla, ale niewiele później otrzyma nowy, hybrydowy napęd typu plug-in, bazujący na elektrycznym. To w pełni zintegrowane rozwiązanie opracowano na bazie technologii EV i doświadczeniu firmy Mitsubishi w tworzeniu samochodów z napędem na 4 koła.

Nowy hybrydowy napęd Mitsubishi Plug-in Hybrid EV zapewni Outlanderowi zasięg około 800 km i bardzo niską emisję CO2 na poziomie 50 g/km. To prawdziwy przełom w motoryzacji i pierwszy SUV 4×4 z tym innowacyjnym napędem.

Prezes Masuko przedstawi także najnowsze plany MMC na najbliższe lata, gdyż premiera Outlandera to zwiastun całej gamy światowych pojazdów nowej generacji spod znaku Trzech Diamentów o zasięgu światowym. Do 2020 roku 50 procent globalnej produkcji Mitsubishi Motors będą stanowić samochody hybrydowe typu plug-in i elektryczne.

Aby obejrzeć transmisję na żywo z tergów motoryzacyjnych należy 6 marca o godzinie 10.45 wejść na stronę www.mitsubishi.pl.

Inne linki:

www.ustream.tv/channel/mitsubishiuk – tu, trzymając się dalszych instrukcji mozna obejrzeć konferencję na komputerze, iPadzie, IPhonie lub urządzeniu z systemem Android;

www.facebook.com/MitsubishiUK?sk=app_196506863720166 – ten link przeniesie do aplikacji Facebookowej na brytyjskiej stronie Mitsubishi Motors (opcja, po “polubieniu” wymienionej witryny, jest dostępna tylko dla użytkowników komputerów).