GENEWA 2013: OPEL ADAM JAKO CROSSOVER ROCKS

O 1_1360164822953

Opel ADAM oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza. Ale to wciąż za mało! Podczas Międzynarodowego Salonu w Genewie marka przedstawi kolejną wersję modelu ADAM: koncepcję samochodu miejskiego typu mini crossover o nazwie ADAM ROCKS.

Ten trzydrzwiowy model o długości 3,70 m, zdecydowanych proporcjach, śmiałej stylistyce i otwieranym dachu ma szansę zapoczątkować powstanie nowego segmentu rynkowego.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Koncepcja ROCKS jest przeznaczona dla osób poszukujących wolności z dala od „utartych szlaków”, poza miejskim krajobrazem. Model ten, zainspirowany entuzjastami dyscypliny „parkour”, posiada wyższe i szersze koła oraz bardziej muskularny i kompaktowy wygląd. Atmosferę wolności osobistej modelu ADAM ROCKS dodatkowo podkreśla jego stylizacja na kabriolet. Dach w Oplu ADAM-ie, który pozwala cieszyć się widokiem nieba — zbudowany jest na całej szerokości i długości (aż do tylnych słupków) z materiału.

– ROCKS, posiadający najśmielszą stylistykę ze wszystkich modeli ADAM, jest zdumiewającym dowodem na niewyczerpany potencjał indywidualizacji, który nasz mały lifestylowy samochód ma do zaoferowania. Łączy on solidność crossovera z lekkością jazdy pod gołym niebem. Jako symbol aktywnych kierowców, którzy kierują się najnowszymi trendami mody i jednocześnie lubią wyróżniać się z tłumu, ADAM ROCKS jest jedną z możliwych odpowiedzi na pytanie o sposób wyznaczania nowych ścieżek rozwoju — mówi Malcolm Ward, dyrektor Opla ds. stylistyki nadwozia.