GENEWA 2014: ATRAKCJE NA STOISKU GOODYEAR DUNLOP

Opona-1_Goodyear

Uczestnicy tegorocznych Targów Motoryzacyjnych International de l’Automobile w Genewie mogą spodziewać się licznych atrakcji na stoisku Goodyear.

Firma zaprezentuje bowiem m.in. innowacje opony o wysokich osiągach marki Dunlop oraz ogumienie dla segmentu SUV i miejskich cross-overów.


Zobacz także:
GENEWA 2014
OPONY


Zgodnie z hasłem „Beyond tomorrow”, podczas genewskiego salonu samochodowego Goodyear przedstawi koncepcyjną opony przyszłości dla pojazdów klasy SUV, która na nowo zdefiniuje osiągi w zakresie oporu toczenia i przyczepności na mokrej nawierzchni, będące kluczowymi kryteriami unijnego systemu etykietowania opon. Ta koncepcyjna opona wyznacza jeden z wielu możliwych kierunków, w których firma będzie rozwijać nowe rozwiązania w segmencie ogumienia do SUV-ów.

Z kolei Dunlop zaprezentuje nową, również koncepcyjną oponę, której konstrukcja umożliwia uzyskiwanie jeszcze lepszych osiągów. Opona wyposażona jest w system automatycznej transmisji danych do komputera pokładowego samochodu. Innowacja ta prezentowana będzie na stoisku Goodyear Dunlop w głównej hali targów Motor Show.

Segment aut SUV i miejskich samochodów typu cross-over wciąż dynamicznie rozwija się w Europie, dlatego też Goodyear prezentuje w Genewie kilka nowych osiągnięć w tej dziedzinie. Należą do nich pierwsze opony dla SUV-ów i cross-overów, które uzyskały najwyższe kategorie w europejskiej klasyfikacji opon. Najnowsze propozycje Goodyeara to kolejny poziom osiągnięć firmy w zakresie ocen na etykietach.

Kolejną atrakcją są opony Dunlop Sport Maxx RT. Uczestnicy targów mogą na własne oczy przekonać się, jak te opony prezentują się na wybranych, najnowszych modelach Mercedesa AMG.