GOODWOOD FESTIVAL 2013: PREMIERA SKODY

octavia_rs_goodwood

Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 Škoda po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. To sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie dłuższy, szerszy, a także lżejszy od swojego poprzednika.

Zgodnie z tradycją marki, nowa Skoda Octavia RS będzie oferować bardzo dobre osiągi, ciekawy design, szereg innowacyjnych rozwiązań i systemów oraz korzystną relację ceny do jakości.


Zobacz także:
SPORT


– Škoda Octavia to serce marki. Wersja RS tego modelu stanowi hołd dla naszej tradycji i sukcesów w motorsporcie. Samochód dostarczać będzie niezapomnianych emocji. Jest to najszybsza i najmocniejsza seryjna Octavia jaka powstała dotychczas, a my zaprezentujemy ją w godnym stylu. Festiwal Prędkości Goodwood to idealne miejsce na światową premierę wersji RS – mówi Winfried Vahland, prezes Škody.

Nowa Octavia RS zostanie pokazana 11 lipca br., stając się częścią „Festival of Speed Moving Motorshow” i gwiazdą pawilonu marki Škoda.

Festiwal Prędkości Goodwood to wydarzenie przyciągające co roku największe gwiazdy sportów motorowych oraz setki tysięcy entuzjastów motoryzacji. Impreza odbywa się na terenie ogromnej posiadłości Goodwood House, leżącej w hrabstwie West Sussex w Wielkiej Brytanii. Festiwal odbywać się będzie w dniach 11-14 lipca br.