HONDA: NOWA HR-V e:HEV JUŻ DOSTĘPNA DO JAZD TESTOWYCH W POLSCE

Honda rozpoczęła Road Show z nowym modelem HR-V e:HEV w roli głównej. W ramach akcji u każdego z polskich dealerów marki odbędą się prezentacje premierowego, kompaktowego SUV’a.

Klienci nie tylko po raz pierwszy mogą zobaczyć na żywo nowy model, ale także przekonać się o właściwościach jezdnych hybrydowego napędu e:HEV podczas jazdy testowej.


Zobacz także:

PREMIERY

ECO


 

Podczas Road Show z nową Hondą HR-V e:HEV polscy klienci będą mogli osobiście przekonać się o wrażeniach, jakie daje kierowcy dwusilnikowy, hybrydowy układ napędowy e:HEV. W tym modelu jest on po raz pierwszy dostępny w standardzie. Oprócz właściwości jezdnych, nowa generacja kompaktowego SUV-a łączy komfort, przestronność i funkcjonalność, a także zaawansowane systemy i wyposażenie, dbające o bezpieczeństwo pasażerów. Wszystko to w śmiałym i eleganckim nadwoziu, inspirowanym liniami coupe.

Premiera HR-V e:HEV będzie najważniejszym wydarzeniem Hondy na polskim rynku w pierwszym kwartale 2022 roku. Wiemy, że nasz nowy kompaktowy SUV jest bardzo oczekiwany wśród klientów. Dlatego postanowiliśmy dać im szansę na bliższe poznanie jego wyjątkowego charakteru w ramach specjalnej akcji – powiedziała Ewa Hinz-Bagińska, Marketing & PR Section Manager w polskim oddziale Honda Motor Europe Limited.

Nowy HR-V e:HEV, który będzie sprzedawany w Europie od początku 2022 roku, jest najnowszym, noszącym emblemat e:HEV (hybrid electric vehicle) modelem w ofercie Hondy, po odświeżonych CR-V i Jazz. HR-V e:HEV poszerza linię zelektryfikowanych modeli Hondy, przybliżając realizację zobowiązania, zgodnie z którym do 2022 roku pełna gama głównych modeli, sprzedawanych w Europie, będzie wyposażona w napędy zasilane energią elektryczną.

Road Show HR-V e:HEV potrwa do 14 stycznia 2022 roku. Osoby chętne do udziału w akcji mogą rejestrować się przez formularz online, dostępny pod adresem https://formularzkontaktowy.honda.pl/.