HONDA: UJAWNIONO CENY NOWEGO MODELU CIVIC

Polskie przedstawicielstwo Hondy ogłosiło dziś ceny dziewiątej generacji modelu Civic, który pojawi się w sieci autoryzowanych salonów firmy na początku marca bieżącego roku.

Honda Civic oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – hatchback oraz sedan, przy czym dla obu aut przygotowano kilka atrakcyjnie skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę właśnie wprowadzanej na rynek nowości. Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja.

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1.4 l oraz 1,8 l, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek. Na początku 2013 roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 l.

 

 

Oba nadwozia charakteryzują się nowoczesną stylistyką pozwalającą na utrzymanie wysokiego poziomu funkcjonalności. Zastosowane w modelu nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne przyczyniły się do zwiększenia komfortu podróżowania, redukcji zużycia paliwa oraz poprawy parametrów ekologicznych.

Ceny modelu 5-drzwiowego rozpoczynają się od 64 900 złotych, a modelu sedan – od 69 900 złotych. Najdroższa wersja to koszt 109 900 złotych. Cennik podajemy poniżej.

Więcej na honda.pl