HONDA: RUSZYŁA AKCJA “PRZYGOTUJ SAMOCHÓD NA ZIMĘ”

Dział serwisowy polskiego oddziału Honda Motor Europe przygotował specjalną akcję „Przygotuj auto na zimę”. Oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów marki Honda.

W cenie 99 zł brutto mogą oni sprawdzić swoje auto przed okresem zimowym oraz skorzystać z gratisowo wykonywanej usługi ozonowania wnętrza. Stan techniczny samochodów jest dokumentowany na video i w tej formie przesyłany do właściciela pojazdu drogą elektroniczną w celu uzgodnienia koniecznych napraw lub wymiany szczęści.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


&nbsp:

Statystyczny polski kierowca przejeżdża rocznie 15 tysięcy kilometrów. Około jedna trzecia tego dystansu pokonywana jest w sezonie zimowym. W trosce o dobre przygotowanie pojazdów przed tym, trudnym dla zmotoryzowanych okresem, Honda Motor Europe uruchomiła specjalną promocyjną akcję serwisową. Usługa „Przygotuj auto na zimę” opiera się na kontroli stanu pojazdu w serwisie Honda, zwanej eVHC (electronic Vehicle Health Check) i dostępna jest w cenie jedynie 99 zł.

W trakcie kontroli nagrywany jest film video, dokumentujący stan techniczny samochodu – w tym wszelkie ewentualne usterki. Jest on następnie przesyłany drogą elektroniczną do użytkownika pojazdu wraz z wyceną ewentualnych napraw oraz potrzebnych do nich części. Ocenę stanu swojego auta można sprawdzić na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Na podstawie otrzymanych informacji, klienci podejmują decyzję o tym, które z wykazanych usterek mają zostać naprawione.

W związku z przygotowaniem auta do zimy Honda oferuje także gamę, przydatnych w nadchodzącym sezonie, urządzeń i akcesoriów. Przy skorzystaniu z akcji klienci mają możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie 69 zł narzędzia 4 w 1. Urządzenie zawiera latarkę z nowoczesnymi diodami COB LED, młotek bezpieczeństwa, przecinak pasów bezpieczeństwa oraz magnes. Co ważne – białe światło latarki można zmienić na czerwone, co bywa często potrzebne w nagłych wypadkach. Magnes pozwala na łatwy montaż w wielu miejscach.

W ramach akcji Honda rekomenduje także oryginalne akumulatory Honda z nową trzyletnią gwarancją dostępne już od 439 zł brutto. Ponadto w ofercie znalazły się nowe antyalergiczne czterowarstwowe filtry kabinowe Honda – od 199 zł brutto, tace bagażnika Honda – od 199 zł brutto, pióra wycieraczek Honda – od 86 zł, a praktyczne zimą gumowe dywaniki Honda – od 199 zł brutto.

Akcja „Przygotuj auto na zimę” trwa od 15 listopada 2021 do 15 stycznia 2022.