HONDA: WYŁONIONO NAJLEPSZYCH MECHANIKÓW ROKU

wrecz naj

W ośrodku szkoleniowym Honda Motor Europe Oddział w Polsce, odbył się finał ósmej edycji konkursu dla mechaników. Po raz kolejny pracownicy serwisów dealerskich marki mieli okazję do wymiany doświadczeń i sprawdzenia poziomu swoich umiejętności.

Wysoka jakość usług w sieci autoryzowanych serwisów Hondy w Polsce jest wynikiem dążenia pracowników firmy do ciągłego poszerzania wiedzy i udoskonalania umiejętności z zakresu obsługi posprzedażnej.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W tym roku ambitną postawą wykazało się aż 138 mechaników reprezentujących 47 stacji dealerskich. Był to największy tego rodzaju konkurs w historii polskiego przedstawicielstwa firmy.

– Jestem pewien, że takie inicjatywy, jak wybór mechanika roku czy też najlepszego doradcy serwisowego, przyczyniają się do poprawy poziomu satysfakcji klientów naszej firmy oraz do budowania pozytywnego image’u marki Honda w Polsce – powiedział Marcin Żaczek, odpowiedzialny za organizację konkursu.

zwycięzcy

Do ostatecznej rozgrywki stanęło 10 finalistów, na których czekały trzy złożone zadania praktyczne oraz sprawdzian wiedzy teoretycznej z zakresu techniki samochodowej.

Nagrodą główną w konkursie był skuter Honda Vision 50 w okolicznościowym malowaniu nawiązującym do serii wyścigów WTCC, w których – we właśnie rozpoczynającym się sezonie – wystartują aż cztery Hondy Civic, broniąc dla firmy tytułu mistrza w kategorii producentów.

Zwycięzcy konkursu:
* I miejsce – Krzysztof Figura, AUTOKOPEX, Katowice;
* II miejsce – Krzysztof Śmieja, KUCZA, Rybnik;
* III miejsce – Tomasz Klamann, ARIES MOTOR, Warszawa.

Laureaci tegorocznego konkursu Mechanik Roku odebrali nagrody oraz gratulacje z rąk Hirokazu Tomiki, Prezesa Zarządu Hondy w Polsce.

W organizacji wydarzenia Hondę wsparła firma Castrol.