HYUNDAI: DWIE NAGRODY WE FLEET AWARDS POLSKA

Santa fe 1

Fleet Awards Polska to konkurs organizowany przez magazyn Flota od 12 lat. W ramach plebiscytu wyłaniane są najlepsze samochody, produkty oraz usługi flotowe w kraju. W tegorocznej edycji firma Hyundai została nagrodzona statuetkami w dwóch kategoriach.

W zmaganiach o tytuł najlepszego samochodu typu SUV zwycięzcą został model Santa Fe, będący idealnym połączeniem wyjątkowej stylistyki „Storm Edge”, wygody i bezpieczeństwa. Druga nagroda, w kategorii Program Gwarancyjny, to wyróżnienie dla Programu 5-letniej Potrójnej Gwarancji, oferowanej dla wszystkich modeli marki Hyundai.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Santa Fe to SUV, który zaskakuje dynamiczną linią nadwozia oraz ciekawym wnętrzem. Stylistyka, w połączeniu z komfortem użytkowania, wyznacza standardy dla bardzo popularnego segmentu, szczególnie wśród managerów wyższego szczebla. Santa Fe to również cała gama silników, które mimo dostosowania do norm emisji spalin EURO 5, oferują wysoką elastyczność i dynamikę.

5-letnia Potrójna Gwarancja to świadectwo jakości produktów firmy. Jako jedyny producent na polskim rynku, Hyundai oferuje trwającą aż pięć lat pełną gwarancję fabryczną dla wszystkich nowych samochodów, we wszystkich krajach Unii Europejskiej, bez limitu kilometrów. Drugim filarem programu jest ubezpieczenie Assistance honorowane także poza granicami Polski, gdzie minimalny zakres usług to holowanie do najbliższego dealera firmy. Trzecim elementem jest bezpłatna kontrola techniczna pojazdu raz w roku.

Sprawdzenie wszystkich płynów, stanu i ciśnienia ogumienia, poziomu zużycia klocków hamulcowych oraz ocenę nadwozia zapewnia wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu bezpieczeństwa inwestycji. Tak długi i pełny program gwarancyjny jest ważnym czynnikiem kształtującym wartość rezydualną aut oferowanych przez Hyundai Motor Poland.

Santa fe 2

W konkursie można było oddawać głosy aż w 25 kategoriach. Wybory odbywały się w dwóch etapach: głosowania internetowego i Wielkiego Testu Flotowego.

Osoby związane z branżą motoryzacyjną, w tym fleet managerowie, pracownicy działów logistycznych i członkowie zarządów założyli 4328 kont i poprzez specjalnie stworzony system internetowy oddali łącznie ponad 105 000 głosów we wszystkich kategoriach. Podczas Wielkiego Testu Flotowego na warszawskim Bemowie specjaliści związani z branżą motoryzacyjną oceniali 80 nominowanych samochodów pod kątem atrakcyjności modeli dla firmowych parków samochodowych.

– Branża flotowa to bardzo istotny dla nas sektor, dlatego to wyróżnienie jest szczególnie ważne. Formuła konkursu mocno odzwierciedla preferencje osób decyzyjnych – liczba głosów zdobytych przez Santa Fe i Program 5-letniej Potrójnej Gwarancji jest znaczna i niezwykle doceniamy każdy głos. Cieszy nas, że nasza propozycja to nie tylko wybór indywidualnych kierowców, ale także preferencyjne rozwiązanie dla firm. Komfort, bezpieczeństwo i wysoka efektywność finansowa produktów oferowanych przez Hyundai Motor Poland, a także nasze odważne plany biznesowe w sektorze flotowym w 2013, roku dają doskonałą pozycję do podjęcia walki o jeszcze większą liczbę statuetek w kolejnej edycji konkursu. Zamierzamy ją wykorzystać – mówi Marcin Okrój, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.

Nagrody Fleet Awards Polska zostały rozdane podczas II Kongresu Flotowego, w którym brali udział menadżerowie flot samochodowych w Polsce.