HYUNDAI: ix20 NAJLEPSZY W GRONIE FLOTOWYCH MPV

ix20_stylistyka_03

Najlepszy stosunek jakości do ceny i świetne właściwości jezdne – to atuty Hyundaia ix20, które zaważyły na decyzji jurorów Fleet Derby 2013. W teście samochodowym, prowadzonym przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, samochód pokonał silnych konkurentów w swojej kategorii, zdobywając najlepszy wynik.

Tegoroczna impreza zgromadziła ponad 600 gości, w tym aż 108 wybitnych jurorów, testujących 82 samochody flotowe na specjalnie wyznaczonej trasie na terenie Autodromu Automobilklubu Polski, Warszawa – Bemowo.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET


W kategorii Mały MPV serca testerów podbił uniwersalny, a przy tym dynamiczny Hyundai ix20.

– W modelu ix20 jurorzy Fleet Derby 2013 szczególnie docenili stosunek jakości do ceny. Także właściwości jezdne tego modelu zostały ocenione przez jurorów bardzo wysoko. ix20 to zdaniem jurorów samochód, który posiadając walory małego MPV, jest oferowany w cenie segmentu B – mówi Tomasz Siwiński, redaktor naczelny miesięcznika FLEET, organizatora wydarzenia.

fleet-derby-2013-hyundai-ix20

Hyundai ix20 to kompaktowy, a zarazem przestronny Mały VAN Osobowy. Uniwersalny samochód odpowiada na wiele oczekiwań – przestronne wnętrze sprawdzi się tak w podróżach biznesowych, jak i podczas zakupów czy wakacyjnych wypraw z rodziną. Samochód, podobnie jak inne modele Hyundaia, objęty jest pakietem gwarancyjnym, na który składa się 5 lat gwarancji fabrycznej bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

Test samochodów Fleet Derby to jedna z ważniejszych imprez branżowych. O jej prestiżowym charakterze świadczy m.in. to, że za kółkiem konkurujących ze sobą aut siadają najlepsi specjaliści z branży – dziennikarze, doświadczeni fleet managerowie, przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz reprezentanci takich instytucji jak Polskie Stowarzyszenie Motorowe, Instytut Transportu Samochodowego, Automobilklub Polski, Związek Polskiego Leasingu, Polska Izba Motoryzacji czy Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.

Patronem medialnym jest także portal NewsAuto.pl.