HYUNDAI: NOWY GENESIS Z NAPĘDEM NA CZTERY KOŁA (CENA)

HyGen 1

Nowy Genesis jest zaawansowanym technologicznie sedanem odzwierciedlającym możliwości marki Hyundai w kluczowych aspektach tworzenia samochodu, takich, jak: technika, design, styl, komfort i przyjemność z jazdy.

To flagowy model najszybciej rosnącej marki motoryzacyjnej od 2005 roku (według Interbrand): jest największym, najlepiej wyposażonym oraz najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem producenta, jaki kiedykolwiek był dostępny w Europie.


Zobacz także:
PREMIERY


Jest spełnieniem obietnicy, polegającej na dostarczeniu produktu spełniającego takie kryteria, jak: komfort, systemy bezpieczeństwa i technika, a którego najważniejszym elementem są osiągi oraz zapewnienie jak najlepszego samopoczucia kierowcy i pasażerów.

HuGen 2

Samochód został wyposażony w silnik 3.8 V6 GDI o mocy 315 KM z 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów. Jest pierwszym sedanem Hyundaia, który posiada napęd na wszystkie koła HTRAC, a przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo dodatkowo zwiększa zaawansowane, przednie i tylne zawieszenie wielowahaczowe oraz niemal równomierny rozkład mas (52:48 – przód : tył).

Przestrzeń i wygodne rozwiązania zapewniają komfort. Starannie dobrane materiały i precyzja wykończenia tworzą unikalny charakter wnętrza, a korzystanie z bogatego wyposażenia jest niemal intuicyjne, dzięki wyjątkowej ergonomii i przemyślanemu rozplanowaniu. Na liście inteligentnych a jednocześnie dyskretnych systemów bezpieczeństwa znalazły się m.in.: inteligentny tempomat, system automatycznego hamowania, system utrzymywania toru jazdy oraz pierwszy na świecie czujnik stężenia poziomu CO2 w kabinie, chroniący kierowcę przed sennością.

Genesis został zaprojektowany zgodnie z językiem projektowania samochodów marki Hyundai Fluidic Sculpture 2.0. Wyróżnia go elegancka, opływowa stylistyka, a duży rozstaw osi samochodu podkreślony przez smukłe linie samochodu oraz krótki przedni i tylny zwis nadwozia, napęd 4×4 – przekładają się na zachowanie samochodu na drodze.

Hygen 3

Nowy Genesis powstaje w fabryce Hyundaia w koreańskim Ulsan i jest rezultatem ponad 4-letnich prac, na które przeznaczono 342 miliony euro. Został stworzony głównie z myślą o rynku amerykańskim i koreańskim, gdzie model poprzedniej generacji odnosił sukcesy, potwierdzając zasadność globalnej polityki koncernu polegającej na budowaniu aut dedykowanych poszczególnym regionom. Samochód zdobył kilka prestiżowych nagród w Ameryce Północnej i odegrał istotną rolę w ewolucji marki.

– Całkowicie Nowy Genesis oferuje unikalne doświadczenie produktu premium, stanowiące przekrój naszych umiejętności inżynierskich i technicznych. W samochodzie znajdują się rozwiązania po raz pierwszy zastosowane na skalę światową, odzwierciedlające nasze możliwości oraz politykę dostarczania wartości, przewyższającej oczekiwania Klienta, którą coraz częściej stosujemy w naszych modelach – powiedział Allan Rushforth, Wiceprezes i COO Hyundai Motor Europe.

Ograniczona liczba samochodów będzie dostępna w wybranych krajach Europy – także w Polsce, w jednej, bogatej specyfikacji wyposażeniowej, przygotowanej z myślą o upodobaniach europejskich nabywców. Cena modelu Genesis to 299 000 złotych.

HyGen4