HYUNDAI: PIERWSZE ZDJĘCIA NOWEGO MODELU ELANTRA N LINE

W maju na naszych łamach przedstawiliśmy nowy model Hyundaia – Elantra N Line, jeszcze w kamuflażu. Marka opublikowała właśnie projekt sedana i ujawnił kolejne szczegóły dotyczące tej usportowionej wersji.

Wyróżnia się ona niską i szeroką sylwetką, wyrazistym frontem z charakterystycznym dla marki kaskadowym grillem, logo N Line i wlotami powietrza inspirowanymi motorsportem.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

HYUNDAI: NOWA ELANTRA N LINE JESZCZE W KAMUFLAŻU


 

Boczne progi, 18-calowe felgi aluminiowe i większe tarcze hamulcowe dodatkowo podkreślają sportowy design modelu Elantra N Line. Lusterka boczne, listwy okienne N Line i boczne progi wykończone są w charakterystycznym dla marki kolorze N – czarnym z połyskiem. Nisko osadzona i szeroka tylna część nadwozia została uzupełniona o podwójną końcówkę wydechu i tylny dyfuzor.

– Elantra N Line oferuje bardziej agresywny design, który zawiera charakterystyczne dla N Line czerwone akcenty, wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Z pewnością zadowoli tych Klientów, którzy chcą dołączyć do społeczności Hyundai N – mówi Thomas Schemera, Wiceprezes Wykonawczy i Szef Działu Produktów Hyundai Motor Group.

Producent ma nadzieję, że Elantra N Line będzie stanowić atrakcyjną propozycję dla kierowców i entuzjastów sportowych doznań na całym świecie. Hyundai posiada już w ofercie sportowe modele Veloster N, i30 Hatchback N i i30 Fastback N, a także kilka modeli N Line dostępnych na wybranych rynkach.

Modele N zapewniają pełnię sportowych osiągów w codziennej jeździe, a wersje te uzupełniają bazowe modele o elementy inspirowane wyścigami i rajdami.