IAA COMMERCIAL VEHICLES: DEBIUT W CONTINENTALU

Firma Continental po raz pierwszy zaprezentuje kolejną generację swoich opon ciężarowych na trwających od 20 do 27 września targach IAA Commercial Vehicles 2012.

W roku 2013 premiera nowej rodziny opon Continental rozpocznie najszerzej zakrojoną ofensywę produktową dotyczącą opon do pojazdów ciężarowych i autobusów w historii firmy. Nikolai Setzer, szef działu opon i członek zarządu, Andreas Esser, szef działu opon do pojazdów użytkowych, i Herbert Mensching, szef marketingu i sprzedaży opon ciężarowych na region EMEA, spotkają się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Motywem przewodnim obecności firmy Continental na tegorocznych targach IAA w Hanowerze będzie wydajność. Poza prezentacją nowej generacji produktów, firma Continental, jako kompetentny partner dla branży transportowej i producentów pojazdów użytkowych, pokaże swoje najnowsze produkty i usługi. Rozwiązania te pozwalają flotom uzyskać najniższe ogólne koszty eksploatacji w różnych zastosowaniach. Nacisk zostanie położony na system zarządzania pakietem usług Conti360° Fleet Services i program bieżnikowania ContiLifeCycle na gorąco ContiRe i na zimno ContiTread.