JAGUAR I LAND ROVER ROZWIJAJĄ SIEĆ DEALERSKĄ

JLR Polska Sp. z o.o. – generalny importer samochodów Jaguar i Land Rover – rozwija swoją sieć dilerską. Do autoryzowanych przedstawicieli marek w Polsce dołączył krakowski Car-Master. Obecnie sieć placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów Jaguar i Land Rover obejmuje 10 salonów.

Obiekt Dilerski w Krakowie, przy ulicy Jasnogórskiej 97, liczy ponad 4.700 m2, na których wyeksponowano wszystkie samochody z aktualnej oferty Jaguara: XF, XK i XJ oraz pełną gamę modeli marki Land Rover od terenowego Defendera, przez wszechstronne Discovery 4, po prestiżowego Range Rovera. Salon został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Klientom najwyższego komfortu podczas realizacji zamówienia.

– Rozwój sieci dilerskiej podyktowany jest stale zwiększającym się zainteresowaniem markami Jaguar i Land Rover. Sprzedaż samochodów w 2011 roku osiągnęła poziom blisko 1000 egzemplarzy. Brytyjskie marki segmentu premium są atrakcyjną ofertą dla wymagających Polaków – powiedział Marcin Dąbrowski, Wiceprezes Dyrektor Zarządzający JLR Polska Sp. z o.o.

Nowy Obiekt Dilerski Jaguar Land Rover w Krakowie składa się z nowoczesnego Salonu Samochodowego, wielostanowiskowego Serwisu, wydzielonej narzędziowni do naprawy silników oraz Stacji Kontroli Pojazdów przeznaczonej do przeglądów rejestracyjnych.

W zaaranżowanej na piętrze CarMasterCafe, udekorowanej kompozycją z naturalnych kwiatów na ścianie, klienci mogą wypić kawę lub angielską herbatę w oczekiwaniu na finalizację swojego zamówienia.

Na terenie dilerstwa znajdują się także trzy myjnie samochodowe oraz przechowalnia opon. Salon oferuje samochody zastępcze i transport alternatywny. Krakowski Salon Jaguar Land Rover znajduje się w pobliżu nowo budowanej galerii handlowej – która będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

– Przeszliśmy audyt kontrolny z ramienia Generalnego Importera, który potwierdził nasze profesjonalne przygotowanie do świadczenia usług zgodnych ze standardami marek premium. Chcemy pokazać Klientom nowatorskie i profesjonalne podejście do biznesu motoryzacyjnego nie tylko w chwili zakupu, ale także w trakcie użytkowania nabytych u nas samochodów – mówi Piotr Albiński, dyrektor handlowy Car-Master Sp. z o.o.

W 2012 roku JLR Polska planuje rozszerzenie sieci dilerskiej o kolejny salon, który będzie zlokalizowany w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat marki Land Rover znajdą Państwo na www.landrover.pl oraz www.jaguar.pl.