JEEP: PIERWSZE SPOJRZENIE NA WNĘTRZE NOWEGO WAGONEERA S

Marka Jeep odwołuje się do swojej historii tworząc swoją zelektryfikowaną przyszłość.

Pierwszy w branży nowoczesny SUV – Jeep Wagoneer z 1963 roku – wyróżniał się luksusowym wnętrzem, ekskluzywnymi materiałami i wyposażeniem premium. Dziś marka Jeep dzieli się kolejnymi szczegółami na temat swojego pierwszego, globalnego, w pełni elektrycznego SUV-a, prezentując pierwsze spojrzenie na wnętrze nowego Jeepa Wagoneera S.


Zobacz relacje:

VOLKSWAGEN: ZMODERNIZOWANA WERSJA GOLFA NA 50-LECIE MODELU
 

ROZMAITOŚCI


 

Zbudowany na zupełnie nowej, bardzo elastycznej, dedykowanej dla modeli BEV, platformie STLA-Large, Jeep Wagoneer S wyróżnia się osiągami. Wnętrze nowego modelu, w którym zadbano o zaawansowane technologie, jest niezwykłe i płynnie łączy sztukę z technologią.

Wnętrze nowego Jeepa Wagoneer S oferuje najwyższej klasy technologię idealnie zintegrowaną z wykonanymi z rzemieślniczą starannością detalami. Z rozmysłem dobrane materiały i skoncentrowane na designie funkcje obejmują dostosowane do potrzeb kierowcy centrum sterowania z unikalnym, typowym dla marki Jeep przełącznikiem systemu Selec-Terrain i dynamicznym oświetleniem ambientowym z możliwością wyboru koloru.

Jeep Wagoneer S będzie również wyposażony w standardzie dwuszybowy panoramiczny dach, a w ramach rozszerzenia wyłącznej współpracy marki Jeep z McIntosh, będzie oferował specjalnie dostrojony, ekskluzywny w segmencie, 19-głośnikowy, flagowy system audio McIntosh klasy premium.