KAJETAN KAJETANOWICZ: TRENUJ Z MISTRZEM!

Chciałbyś trenować z Kajetanem Kajetanowiczem lub sprawić komuś na co dzień nieosiągalny prezent? Nic prostszego – Redakcja Dzień Dobry TVN zorganizowała akcję, w której można wygrać trening z Kajto.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił – jak najszybciej wyślijcie maila na adres: trenujzmistrzem@tvn.pl wpisując w tytule “Kajetan Kajetanowicz”, a w treści (obok podania imienia, nazwiska, adresu i wieku oraz załączenia swojego zdjęcia) przekonajcie redakcję dlaczego to właśnie Ty masz trenować z Kajetanem.

Autor najciekawszego listu zdobędzie nagrodę – będzie miał okazję spotkać się z dwukrotnym Mistrzem Polski i przeżyć niesamowite chwile na prawym fotelu podczas testów.

Katetan Kajatanowicz, reprezentant Automobilklubu Polski jest dwukrotnym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej (2010, 2011). Wraz z Jarosławem Baranem w Subaru Impreza zwyciężyli też w inaugurującym sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2012 – rajdzie Lotos Baltic Cup, rozegranym w lutym w okolicach Trójmiasta. W kwietniu załoga wystartuje w drugiej rundzie RSMP, Rajdzie Świdnickim.

Szczegóły znajdziecie na stronie: dziendobry.tvn.pl/video/trenuj-z-mistrzem.