KIA LOTOS RACE 2012: OGŁOSZONO REGULAMINY

Na internetowej stronie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Kia Picanto – www.kialotosrace.pl zostały już zamieszczone oficjalne i zaakceptowane przez Główną Komisję Sportu Samochodowego PZM regulaminy oraz kalendarz cyklu.

Regulamin Ramowy i Regulamin Techniczny KIA Lotos Race opublikowane również zostały na stronie www.pzm.pl.

W przypadku kalendarza, jedyną zmianą w stosunku do publikowanej wersji nieoficjalnej jest przesunięcie terminu V rundy mistrzostw, jaka odbędzie się w Poznaniu. W zaktualizowanym przez PZM terminarzu te zawody odbędą się o tydzień wcześniej.


Zobacz także:
KIA LOTOS RACE 2012: ZGŁOSZENIA PRZEDŁUŻONE
KIA: WYŚCIGOWE PICANTO JUŻ CZEKAJĄ


Kalendarz Kia Lotos Race
– Lausitzring (Niemcy): 4-6 maja;
– Red Bull Ring (Austria): 18-20 maja;
– Poznań (Polska): 29 czerwca – 1 lipca;
– Slovakiaring (Słowacja): 17-19 sierpnia;
– Poznań (Polska): 24-26 sierpnia;
– Brno (Czechy): 21-23 września.

Przypominamy, że po zniesieniu limitu wiekowego dla uczestników, wciąż trwa rejestracja uczestników tegorocznych mistrzostw, a nabór zawodników zakończy się 23 marca 2012. Organizator zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jedynym, markowym pucharze wyścigowym w Polsce.

Zainteresowani udziałem w mistrzostwach wszelkie informacje na temat form zakupu samochodów, przystąpienia do zawodów i warunków znajdą na www.kialotosrace.pl. Samochód z pełnym wyposażeniem sportowym sprzedawany jest zawodnikom w preferencyjnej cenie 39 900 złotych.

Kia Lotos Race jest kontynuacją organizowanego od 2006 do 2010 roku przez Kia Motors Polska markowego serialu wyścigowego. Partnerem strategicznym projektu jest Lotos Oil, a znaczącego wsparcia udzielają także Santander Consumer Bank oraz grupa PZU.

Wyścigowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto realizowane we współpracy z PZM przewidziane są na najbliższe 3 lata.