KIA: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ALPEJSKIM PUCHARZE

Kia 1_03 (1)

Umiesz jeździć na nartach? Chcesz stanąć do rywalizacji z innymi zawodnikami? Masz zatem szansę wygrać samochód marki Kia! Taką bowiem nagrodę przewidzieli organizatorzy Pucharu Zakopanego – imprezy, która po latach wraca pod Giewont.

W sezonie zimowym 2013/2014 reaktywowane zostaną w Zakopanem zawody w narciarstwie alpejskim. Koordynatorem zawodów jest Biuro Promocji Zakopanego, organizatorem poszczególnych edycji są zakopiańskie stacje narciarskie: Polana Szymoszkowa, Harenda, Nosal oraz PKL – Kasprowy Wierch, a partnerem strategicznym wydarzenia została Kia Motors Polska we współpracy ze swoim dealerem – firmą Wadowski.


Zobacz także:
SPORT


W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy pełnoletni narciarz. Na każdej z 4 stacji, które porozumiały się z Biurem Promocji, rozegrane zostaną zawody narciarskie. Pierwsze zawody Pucharu Zakopanego zostaną rozegrane już 14 grudnia 2013 na Polanie Szymoszkowej a wielki finał imprezy nastąpi 2 marca na Kasprowym Wierchu.

Kia 2_01

Każdy narciarz ma szanse wygrać nagrodę specjalną – wystarczy, że wystartuje we wszystkich czterech edycjach Pucharu Zakopanego i zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej. Spośród zawodników, którzy zdobyli Puchar Zakopanego w swojej grupie wiekowej w łącznej punktacji po czterech edycjach, zostanie rozegrana piąta konkurencja – konkurs wiedzy “Narciarstwo alpejskie w historii Zakopanego”, w której zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez Kia Motors Polska – samochód osobowy Kia Rio. Dodatkowo zostaną również przygotowane pytania o marce Kia.

Harmonogram Pucharu Zakopanego 2013/2014
– 14 grudnia 2013 (sobota) – Polana Szymoszkowa;
– 12 stycznia 2014 (niedziela) – Harenda;
– 9 lutego 2014 (niedziela) – Nosal;
2 marca 2014 (niedziela) – Kasprowy Wierch.

Kia Motors Polska wraz z Biurem Promocji Zakopanego zaprasza wszystkich pełnoletnich narciarzy do udziału w tych wyjątkowych zawodach, które rozpoczną się już w najbliższy weekend.

Kia 3_03 (2)