KONKURS WD-40: DO WYGRANIA SUBARU XV

WD-40 to preparat wielofunkcyjny, który obecny jest na rynkach całego świata od ponad 50 lat. Przez ten czas jego zalety docenili zarówno profesjonaliści – inżynierowie, konstruktorzy czy mechanicy, jak i zwykli użytkownicy – majsterkowicze czy kierowcy.

Dziś trudno wymienić na raz wszystkie praktyczne zastosowania preparatu. Część z nich została opisana w publikacjach książkowych.

Użytkownicy preparatu WD-40 na bieżąco odkrywają jego nowe zalety i sposoby zastosowania. Teraz będzie można się nimi podzielić, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród nich są m.in. laptopy, aparaty cyfrowe, tablety i telewizory oraz samochód Subaru XV.

Aby przystąpić do konkursu wystarczy zakupić promocyjne opakowanie WD-40 (200 lub 450 ml). Następnie należy w dowolnej formie (film, zdjęcie, grafika, tekst) przedstawić własne, oryginalne zastosowanie preparatu. Prace zgłaszane są poprzez stronę www.wd40.pl.

Konkurs trwa do 31 marca 2013 roku. Jego organizatorem jest firma Amtra Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor preparatu WD-40 w Polsce.

Preparat WD-40 dostępny jest w kilku rodzajach opakowań – poczynając od aerozolu, poprzez innowacyjny pojemnik zakończony podwójnym systemem dozowania Smart Straw, na kanistrach i beczkach kończąc.

Wśród najważniejszych zalet WD-40 należy wymienić właściwości smarujące, czyszczące, antykorozyjne, penetrujące i usuwające wodę. Dzięki nim preparat znajduje szerokie zastosowanie w domu, ogrodzie, garażu, warsztatach i punktach usługowych, pojazdach mechanicznych i silnikowych, maszynach i urządzeniach oraz w życiu codziennym.