KTM: POMARAŃCZOWE NOWOŚCI NA WYSTAWIE MOTOCYKLI

KTM 1

VI Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, odbywająca się w warszawskim Centrum MT Polska była okazją do zaprezentowania pomarańczowych nowości na sezon 2014.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Obecność 1290-tki Super Duke R była dla wielu pasjonatów marki pierwszą szansą na spojrzenie jej prosto w oczy. Najpotężniejszy Naked z dwucylindrowym silnikiem o pojemności 1301 ccm zebrał wiele pozytywnych opinii za ergonomię, wysoką jakość i wyrażający pełną gotowość do wyścigu design.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
AUTO EXPO PARTS & SERVICE


Obok Super Duke’a R na stoisku KTM zwiedzający mogli przyjrzeć się dokładniej także Duke’owi 690 oraz kolejnym drogowym nowościom z Mattighofen, jak choćby najmniejszemu przedstawicielowi sportowej rodziny RC, czyli modelowi RC 125, czy też posiadającemu wyścigowe geny z serii Moto3 – RC 390.

KTM 2

Na stoisku KTM nie zabrakło przeglądu gamy off-road. Poza najnowszymi modelami motocrossowymi SX/SX-F i maszynami enduro EXC/EXC-F, honorowe miejsce zajmował także nowy przedstawiciel rodziny Freeride, mianowicie dwusuwowy Freeride 250. Reprezentantami z pogranicza świata on-road i off-road były natomiast modele 690 Enduro i nasz pomarańczowy podróżnik – 1190 Adventure.

Odwiedzający stoisko KTM poza zapoznaniem się z aktualną ofertą marki, mogli pozyskać także dodatkowe informacje na temat programu KTM Finance.