LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT: NOWA APLIKACJA

digital manipulation: Ole Bungerwww.pixoleb.com

LeasePlan Fleet Management – jako pierwsza firma na polskim rynku CFM – uruchomił innowacyjną aplikację, która umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy.

Nowe narzędzie daje fleet managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty. Pozwala kontrolować koszty i minimalizować wydatki.


Zobacz także:
GPS / AUDIO


Zaprojektowana przez specjalistów LeasePlan aplikacja eOględziny to narzędzie oparte na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Za pośrednictwem tego rozwiązania kierowcy i serwisanci mają możliwość określania tego, jaki jest stan samochodu i co się z nim dzieje przez cały czas trwania umowy najmu.

– eOględziny to innowacyjny system kontroli kosztów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy nie chcą być zaskakiwani dodatkowymi wydatkami, chociażby przy zwrocie leasingowanych pojazdów. – mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Ta usługa jest adresowana do klientów chcących szczegółowo i skrupulatnie kontrolować koszty, np. poprzez weryfikację wydatków powodowanych nadmiernym zużyciem lub uszkodzeniami pojazdów. Aplikacja pozwala nie tylko na gromadzenie i dostęp do podstawowych danych samochodu (status i numer ubezpieczenia, numer VIN). Może służyć do zbierania innych informacji związanych z procesem eksploatacji, takich jak zużycie opon, czy też powstałe uszkodzenia. Użytkownik aplikacji (kierowca, serwisant) informację tekstową może wzbogacić o zdjęcia. Z kolei menedżerowie flot mają wgląd do raportów powstałych na podstawie zgromadzonych danych.

– eOględziny to narzędzie wspomagające kontrolę stanu floty, przez co możliwe jest planowanie przyszłych kosztów oraz odpowiednie wpływanie na zachowania użytkowników pojazdów. Planujemy również wzbogacić system eOględzin o kolejne funkcjonalności, takie jak raporty stanu pojazdu niezbędne do określenia kosztów ubezpieczenia, czy też jego wartości w momencie odsprzedaży – podkrela Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.
Aplikacja eOględziny jest dostępna w ofercie LeasePlan Fleet Management (Polska) od początku 2013 roku.