LETNI SALON FORDA ATRAKCJĄ NA PÓŁWYSPIE HELSKIM

ford-salon1

Został otwarty Letni Salon Forda. Na odwiedzających czekają najnowsze modele z gamy SUV oraz Active, a uzupełnieniem atrakcji są jazdy testowe 200- konną Fiestą ST.

Fani super- samochodów mają też okazję przejechania się Mustangiem o mocy 450 KM.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

ford-salon2

Letni Salon Forda znajduje się w porcie Jastarnia. Gama samochodów dostępnych obejmuje najnowsze modele z rodziny SUV oraz Active. Odwiedzający port mogą zapisać się na bezpłatne jazdy próbne po półwyspie helskim oraz skorzystać ze strefy relaksu i mini- kawiarenki.

Goście Letniego Salonu Forda mogą w praktyce sprawdzić zalety 8 różnych modeli samochodów. Na miejscu dostępne SUV-y: Ford Edge, Kuga oraz EcoSport, a także Focus Active i Fiesta Active.

ford-salon3

ford-salon4

To nie koniec atrakcji przygotowanych w Letnim Salonie Forda. Miłośnicy sportowych emocji mogą zapisać się na jazdy testowe najnowszą odsłoną 200 – konnej Fiesty ST oraz Mustangiem w wersji Convertible. Ten ostatni oprócz składanego dachu oferuje również unikalny dźwięk 5- litrowego silnika V8. W strefie znalazł się również luksusowy 9 – osobowy model Tourneo Custom.

Rodzina crossoverów Forda w wersji Active obejmuje dwa wyżej wymienione modele. Stylistyka tych samochodów inspirowana jest wyglądem i praktycznością SUV-ów.

ford-salon6

ford-salon5

Natomiast linia SUV to zestaw trzech modeli, których zalety można poznać podczas eskapady po krętej trasie na Hel. Wśród testowanych modeli znajduje się Edge z systemem stałego napędu na cztery koła oraz modele Kuga i EcoSport.

Letni Salon Forda w Porcie Jastarnia otwarty będzie codziennie do 18 sierpnia w godzinach od 11 do 19.

ford-salon7