LEXUS: RUSZAJĄ DNI OTWARTE NOWEGO MODELU LBX

W dniach 8-13 kwietnia w salonach Lexusa odbędą się Dni Otwarte modelu LBX.

Goście marki będą mogli po raz pierwszy skorzystać z jazd testowych najnowszym crossoverem z napędem hybrydowym o mocy 136 KM. Auto do tej pory można było oglądać jedynie podczas prezentacji statycznych. LBX cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem i jeszcze przed przyjazdem pierwszych aut do Polski zamówiono niemal 1000 egzemplarzy tego modelu, co świadczy o ogromnym zaufaniu do marki.


Zobacz relacje:

MITSUBISHI: SUBARKTYCZNE TESTY UKŁADU S-AWC NOWEGO OUTLANDERA PHEV
 

ROZMAITOŚCI


 

LBX na tle innych modeli segmentu wyróżnia się zdecydowanie najwyższą jakością wykonania, designem oraz ogromnymi możliwościami personalizacji. Lexus tworząc ten model zastosował zupełnie nowe podejście do wersji wyposażenia, opierając się na koncepcji tematycznych atmosfer. Poszczególne odmiany Lexusa LBX różnią się pomiędzy sobą nie tylko wyposażeniem, ale przede wszystkim wykorzystanymi materiałami i detalami nadającymi autu wyjątkowy charakter. Do wyboru jest aż 17 wariantów lakierowania nadwozia, a w każdej z pięciu wersji jest inny typ tapicerki wnętrza.

Lexus LBX imponuje także wyposażeniem. Auto w standardzie ma najnowszy pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System + 3, system multimedialny Lexus Link Connect z nawigacją w chmurze oraz inteligentnym asystentem głosowym, a także elektryczne klamki, kamerę cofania, reflektory LED oraz 17-calowe felgi aluminiowe.

LBX z rabatem do 20 tys. zł

Lexus LBX kosztuje od 139 900 zł, a w trakcie Dni Otwartych można skorzystać z atrakcyjnych warunków zakupu i finansowania wszystkich wersji auta. W Najmie KINTO ONE miesięczna rata wynosi od 930 zł netto. Firmy mogą też skorzystać z Leasingu KINTO ONE (od 990 zł netto miesięcznie). Ponadto można otrzymać specjalny rabat na koła zimowe, a także uzyskać dodatkowy upust w ramach programu Lexus More, na który mogą liczyć zarówno osoby posiadające już samochody marek Toyota i Lexus, jak i dopiero planujące taki zakup.

Obecnie najwięcej można zyskać zamawiając Lexusa LBX Elegant z pakietem Tech, który w standardzie ma 12,3-calowe cyfrowe zegary, tapicerkę ze skóry syntetycznej, elektrycznie otwieraną i zamykaną pokrywę bagażnika, podgrzewaną kierownicę czy 18-calowe felgi aluminiowe. Auto kosztuje obecnie od 162 900 zł, czyli 20 tys. zł mniej niż wynosi cena katalogowa. Identycznym rabatem objęto wersję Emotion z pakietem Tech, w której LBX zyskuje dwukolorowe malowanie nadwozia Bi-tone, 18-calowe felgi aluminiowe z polerowanym wykończeniem, tapicerkę z perforowanej skóry syntetycznej i przyciemniane szyby w tylnej części auta. LBX w tej odmianie kosztuje od 166 900 zł.

Bardzo korzystnie skalkulowano także ceny wersji Relax oraz Cool, które kosztują o 16 tys. zł mniej od ceny katalogowej. LBX Relax wyróżnia się m.in. podświetleniem ambientowym w 50 kolorach, tapicerką ze skóry naturalnej półanilinowej, elektryczną regulacją fotela kierowcy z pamięcią ustawień, a także skórzanym obszyciem kierownicy i gałki skrzyni biegów. Tak wyposażone auto kosztuje teraz 175 900 zł. LBX Cool wyceniony został na 179 900 zł i ma dodatkowo tapicerkę ze skóry naturalnej i zamszu Ultrasuede, dwukolorowe malowanie nadwozia Bi-tone, 18-calowe felgi aluminiowe z polerowanym wykończeniem i przyciemniane szyby tylne. Do tych czterech wersji można zamówić też pakiety Premium oraz Advanced.

Cennik Lexusa LBX