LUKOIL: DZIEŃ SUPERCEN NA STACJACH MARKI

Luk 89_60 060

Na stacje LUKOIL powr powróciła promocja „Dzień Supercen”. Wrzesień to miesiąc powrotu po wakacjach do normalnego trybu życia i pracy. Wiążą się z tym liczne wydatki oraz potrzeba częstszego używania samochodu.

Tymczasem paliwo to znaczny koszt dla wielu gospodarstw domowych. W każdą środę września, przez całą dobę, będzie można tankować paliwo na stacjach marki w niższych cenach.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Środowa promocja na stacjach LUKOIL spotyka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Również osoby, które dotąd nie korzystały z naszych stacji, coraz częściej decydują się tankować za dobrą cenę. Dlatego zdecydowaliśmy się powtórzyć akcję po raz drugi w tym roku. Przez najbliższe cztery tygodnie, w każdą środę, przez całą dobę benzyna, olej napędowy oraz autogaz będą sprzedawane z atrakcyjnym rabatem. Różnice w cenach paliw na stacjach marki w stosunku do stacji konkurencyjnych bardzo często będą znaczące – powiedział Piotr Żuromski, Dyrektor Sprzedaży LUKOIL Polska sp. z o.o.

Wysokie ceny paliw powodują, że nie tylko klienci indywidualni szukają oszczędności. Firmy również dążą do ograniczenia kosztów związanych z zakupem paliw. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, LUKOIL przygotował specjalną ofertę dla biznesu, także dla niewielkich firm o niskim zapotrzebowaniu na paliwa. Każdy, kto zdecyduje się zostać posiadaczem przedpłaconej karty flotowej „LUKOIL Fleet Card” i spełni warunki otrzymania rabatu, będzie miał możliwość zakupu paliw taniej o 6 groszy brutto na każdym litrze zakupionego paliwa.